Zpět na » Francie: Ligue 1 » Do PSG přichází Renato Sanches z Lille

Francie: Ligue 1 - Do PSG přichází Renato Sanches z Lille

Do PSG přichází Renato Sanches z Lille © playmakerstats.com - Renato Sanches je novou posilou PSG

2

Líbilo se

03.08. - Luis Campos a Christophe Galtier jsou staří známí z Lille. Tento tým dovedli k senzačnímu titulu a narušili nadvládu PSG. A právě v tomto mocném klubu se nyní znovu setkávají. Klubové posily mají smysl a spíše než na jméno, se hledí na koncepci. Nyní si přivádí bývalého svěřence z Lille. Za 15 milionů eur do Parku princů přestupuje Renato Sanches.

Portugalský záložník do Lille v roce 2019 dorazil jako hráč, který byl považován za promarněný talent. Po jedné sezóně mezi muži v Benfice a fantastickému vítěznému Euru přestoupil do Bayernu. Tam ale příliš šancí nedostal, nehrál dobře a hostování ve Swansea bylo propadákem.

V Lille se ale zvedl, stal se oporou, pomohl k senzačnímu titulu a řekl si o další velké angažmá. Za částku 15 milionů eur získat tak kvalitního a stále ještě poměrně mladého záložníka, když ho váš tým potřebuje, je zkrátka krádež, pokud se podíváme na dnešní přestupové sumy. Samozřejmě že je částka nižší kvůli jeho končícímu kontraktu.

Podle Fabrizia Romana se jednání táhla již od konce června a pro Campose byl Sanches prioritou hned od nástupu do funkce. Stejně tak Sanches chtěl do PSG od první chvíle, kdy klub projevil zájem. Dlouho se mluvilo o tom, že má namířeno do AC Milán, ale kluby, ani hráč s klubem se údajně nedohodli.

David Suchý / besoccer.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články