Zpět na » Francie: Ligue 1 » Měsíc a půl jsem nemohl pořádně chodit, řekl Messi, který prodělal koronavirus

Francie: Ligue 1 - Měsíc a půl jsem nemohl pořádně chodit, řekl Messi, který prodělal koronavirus

Měsíc a půl jsem nemohl pořádně chodit, řekl Messi, který prodělal koronavirus © sport.de - Lionel Messi

2

Líbilo se

02.06. - Lionel Messi se musel vypořádat s dlouhodobými následky onemocnění koronavirem, kterým onemocněl v lednu. Nyní se superstar Paris Saint-Germain rozvyprávěla o nemoci, která ho velmi zasáhla. Normální fotbalový trénink dlouho nepřicházel v úvahu.

„Pravdou je, že mě to velmi zasáhlo a zanechalo to na mně stopy, byly tam následky, hlavně na plicích,“ řekl kapitán argentinské reprezentace v rozhovoru pro argentinskou televizi TyC Sports.

Messi měl na začátku ledna pozitivní test na koronavirus. „Nemohl jsem trénovat. Vrátil jsem se a asi měsíc a půl jsem nemohl ani pořádně chodit, protože jsem měl postižené plíce,“ řekl záložník francouzského šampiona Paris Saint Germain.

Nebál se a do sportovního dění se svou urputnou ctižádosti se zapojil dříve, než mu doporučovali lékaři. Po třízápasové pauze se vrátil 23. ledna při výhře 4:0 nad Stade Reims, když nastoupil jako náhradník v 63. minutě. Ale zpětně to bylo příliš brzy a mělo to negativní důsledky.

„Vrátil jsem se dřív, než jsem měl, a bylo to horší, protože jsem byl příliš uspěchaný. To mě vrátilo zpátky,“ řekl 34letý hráč. Dále dodal: „Chtěl jsem trénovat, běhat a hlavně hrát, ale všechno se to zhoršilo.“

Kamil Zalabák / welt.de, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 03.06. Odpovědět

si měl dát ten spešl odčervovák od magistra Volného a běhal by jak fretka Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz
Emilio7 - 03.06. Odpovědět

To je mi te fakt lito leosku a nechces za to zlatej míč ty vole?????‍♂️

Emilio7
Nejnovější články