Tipy

Villarreal – Bern tipy na zápas LM 2/11

2.11.2021 ve 21:00 se odehraje jeden ze zápasu Ligy Mistrů mezi Villarreal a týmem Y.B. Bern. Villarreal je v tomto zápasu jasným favoritem a není žádným tajemstvím, že se očekává vysoká výhra právě domácích. I když Villarreal není ve 100% formě, tak se mu nedá upřít, že kvalitativně jsou na tom lépe než samotný Bern, který má problém hlavně s obranou.

Právě proto, že na zápas Villarreal – Bern tipy moc nevyskakují ve prospěch Bernu, očekáváme, že se jen tak lehce nevzdají.

Villarreal – Bern tipy 

Právě to je důvod, pro který jsme vybrali následující tipy s hezkými kurzy. Poslední zápas skončil celkem zdrcující porážkou Bernu, ale to neznamená, že tomu tak musí být i na domácí půdě Villarrealu. Zde jsou tři speciálně vybrané tipy.

villarreal - bern tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

V tomto zápasu očekáváme výrazný útočný fotbal, a to z obou stran. Domácí se budou chtít před domácím publikem předvést a Bern bude chtít vrátit Villarrealu to, co jim nechal doma. Proto v tomto zápasu padne pravděpodobně více branek a je velmi pravděpodobné, že v zápalu útočné hry dají alespoň jeden gól oba týmy. Experti jsou však přesvědčeni, že v zápasu padne více než 3.5+ gólů a pokud nechcete riskovat, můžete zkusit i 2.5+ záleží, jak moc chcete riskovat.

To jsou důvody, proč jsou Villarreal – Bern tipy vybrané jak uvádíme výše.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápasy mezi týmy jsou celkem ojedinelé, a proto můžeme ukázat především ten poslední, kde Villarreal na domácí půdě Bern pěkne vytrestal.

20.10.2021 | Bern – Villarreal  1:4

Villarreal – Bern tip na živé vysílání

  • Živě se bohužel tento zápas nebude přenášet na žádné komerční TV.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Ve Španělsku na půdě Villarrealu na stadionu Estadio de la Ceramica ve 21:00 2.11.2021.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Zajímavý bude určitě záložník Villarrealu Samuel Chukwueze nebo útočník toho samého klubu Paco Alcácer.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Samozřejmě i na tento zápas tam najdete více možností různých tipů. Můžete si proto vybrat dle vlastních pocitů.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože Villarreal – Bern tipy jsou velmi předvídatelné a pravděpodobné. Domácím se celkem daří i v domácí lize, a proto by s Bernem neměli mít žádný problém.

Je nějaký jný zápas, na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší risk, tak můžete na svůj tiket přidat i zápas Ligy Mistrů mezi FC Sevilla – Lille.

On 1st Listopad 2021