Sázkové kanceláře

Fortuna aplikace 2022 – vše o mobilní aplikaci a bonusy

Nová Fortuna aplikace je velmi zajímavým nástrojem, jak můžete sázet na sportovní události nebo si zahrát v kasinu kdykoliv a kdekoliv. Stačí vám na to pouze vaše mobilní zařízení. Jak funguje a jak z ní vytěžit maximum?

Instalace Fortuna mobilní aplikace je jednoduchá

Mobilních aplikací v oblasti sázkových kanceláří je v dnešní době docela hodně. Fortuna aplikace však ze všech velmi výrazně vyniká. Především proto, že aplikace disponuje obrovským množstvím možností a služeb, které jsou v podstatě totožné se sázením přes osobní počítač, resp. přes webový prohlížeč. To je celkem neobyčejné, protože mnoho konkurenčních sázkových kanceláří nabízí vlastní mobilní aplikace, ale mají výrazně méně funkncí, než přes obyčejné přhlášení přes webový prohlížeč.

Instalace Fortuna aplikace je navíc jednoduchá. Stačí si otevřít obchod ve svém operačním systému a najít aplikace v obchodě. Zatím je nejvyužívanější Fortuna aplikace android, kterou si můžete stráhout ze stránek ifortuna.cz, ale k dispozici je i verze pro iOS přímo v App Store. Již tímto faktem je zaručeno, že aplikace splňuje mnoho různých faktorů, které musí aplikace splňovat, aby se do App Storu mohla vůbec dostat do nabídky.

Instalace Fortuna mobilní aplikace

STÁHNOUT FORTUNA

Konkureční sázkové kanceláře jsou většinou omezené nebo žádné aplikace nemají a umožňují vám sázet pouze přes webové stránky samotné sázkové kanceláře, což dává jasně najevo, nízkou kvalitu. To však neplatí v případě fortuna aplikace, kterou si pohodlně stáhnete do svého mobilního zařízení a po zadání svých přihlašovacích údajú můžete se svým účtem rovnou aktivně sázet.

Rozhraní mobilní aplikace

Rozhraní Fortuna aplikace je velmi intuitivní a především je barevně shodná s barevnou škálou samotné společnosti fortuna. Vše se tedy nese předevší ve žlutých a černých barvách. Právě proto je v aplikaci vše velmi přehledné a cokoliv budete chtít aktuálně se svým účtem dělat, nikdo vám nebude muset vysvětlovat jak na to. Na rozhraní si tedy vývojáří dali skutečně záležet. Otázka však zní, jaké funkce nabízí nová aplikace fortuna?

Dokáže v podsatě všechno to, co přihlášení na běžném prohlížeči v HTML verzi. Můžete tedy sázet na živé nebo standardně na různé příležitosti. Přihlašovat se na zákaladě otisku prstu. Můžete si spravovat svůj účet. Vkládat a vybírat finanční prostředky. Předčasne uzavírat tikety. Prohlížet si statistiky, různá videa, číst různé články nebo predikce a přímo v aplikaci můžete uplatnit i fortuna promo kód. Dokonce si můžete nastavit i vlastní push-notifikace. V podstatě záleží jenom na vás, jestli máte raději sázet přes počítač nebo přes mobilní zařízení. Samozřejmě fortuna aplikace má tu výhodu, že můžete sázet, dívat se na zápasy nebo kontrolovat své tikety v podstatě odkudkoliv a kdykoliv.

Jaké jsou možnosti sázek přímo v aplikaci?

Sázkaři se zaměrují na ty nejprestižnější ligy

Uživatelé aplikace resp. samotní čeští sázkaři nejčastěji přes fortuna aplikaci sází na nejprestižnější fotbalové ligy nebo mistrovství. Hlavně jde o Anglickou, Italskou, Španělskou, Českou, Německou a Francouzkou ligu. Poté přichází na řadu Liga mistrů nebo sázky na pohár UEFA. Nejčastější sázky jsou samořejmě i hokejové, a to hlavně na Mistrovství světa nebo na konkrétní ligy (Česká liga nebo NHL) avšak nijak nezaostává ani populární tenis nebo basketbal, a to hlavně NBA.

Jak uložit sázku v samotné aplikaci?

Samozřejmě se předpokládá, že máte na svém účtu dostatek finančních prostředků a ověřený účet. Pokud ano, tak stačí postupovat následovně.

 1. Přihlaste se do Fortuna aplikace
 2. V horním menu si vyberte na jaký sport chcete vsadit
 3. Poté si vyberte konkrétní zápas a druh sázky, kterou chcete uložit na svůj tiket
 4. Pokud máte vybráno, tak napište, jakou částku jste ochotni vsadit
 5. Poté stiskněte tlačítko “VSADIT” a je to.

Fortuna aplikace STÁHNOUT FORTUNA

Jaké jsou nejvyužívanéjší funkce Fortuna aplikace?

Obyčejná sázka

Jde o běžnou sázku, kde si vyberete sport, zápas, sázku a vsadíte.

Živá sázka

Jde o sázku, kterou vsadíte v průběhu samotného zápasu. V aplikaci můžete přímo sledovat, jak se zápas vyvíjí a dle toho si vybrat svou sázku.

Rychlosázka

Jde o sázku, na kterou vám stačí pouhé jedno kliknutí. Stačí si vybrat zápas, kurz a rovnou rychle vsadit.

Zkušenosti hráče s používáním aplikace

Na aplikaci je nejlepší to, že je velmi intuitivní, přehledná a rychlá. Nijak se nezasekává, což je asi způsobeno tím, že je zkontrolována teamem z App Store (Apple), ze kterého si můžete aplikaci stáhnout. Potažmo s tím je stejně stabilní i Android aplikace, kterou lze stáhnout ze stránek ifortuna.cz. Různorodost sázkových příležitostí a samotné funkce aplikace směřují k tomu, že člověk u ní dokáže strávit klidně i hodiny. Může sázet, číst si zajímavé predikce nebo zkoumat předešlé výsledky anebo dokonce sledovat přímé přenosy, které opět třeba podotknout běží stoprocentně.

Fortuna

Celkové zhodnocení Fortuna aplikace

Pokud porovnáme Fortuna aplikaci s ostatními, tak je bezkonkurenční. Obzvláště na českém trhu.

Výhody:

 • Rychlý vklad a výběr
 • Možnost navigace ke kamenným pobočkám
 • Nízká náročnost na hardware
 • Funguje rychle
 • Je stabilní
 • Často ji aktualizují
 • Má přehledné uživatelstké rozhraní
 • Skvělé obecné zpracování live sázek
 • Je k dispozici na App Store

Nevýhody:

 • Absence aplikace v Google Play obchodě
 • Pokud jste v nedostupném terénu, kde není internetový vsignál, tak nefunguje 🙂 – to je samozřejmě vtip
On 5th Červenec 2022