Tipy

Sevilla – Lille tipy na zápas LM 02/11

Nejvsázenější sportovní událost Liga Mistrů je zde a vybrali jsme pro analýzu zápasu, který by se vám mohl hodit do tiketu. Sevilla – Lille tipy na zápas jsou zajímavé, i když je Sevilla převažujícím favoritem, tak tým Lille může překvapit. Jak je vidět z posledních zápasů, tak zápas mezi těmito týmy byl vždy napínavý. Bude tomu tak i teď?

Poslední zápas skončil nerozhodně a oba týmy si budou chtít urvat nějaký ten bod pro sebe. Nejlépe tři. Proto jsme pro vás vybrali zajímavé tipy.

Sevilla – Lille tipy 

Níže najdete zdarma tipy, které jsme pro vás vybrali. Jsou zajímavé z pohledu kurzů i z pohledu pravděpodobnosti. Zvažte jejich přidání do vašeho tiketu.

Sevilla - Lille tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Dá se vysoce předpokládat, že FC Sevilla zápas  vyhraje. Konec konců je tým v dobré formě a hraje na domácí půdě, kde se bude snažit vyhrát za každou cenu. Lille se nebude chtít vzdát, a proto bude bránit co se bude dát, ale gólu se díky tlaku ze strany FC Sevilla pravděpodobně nevyhne.

Je to sice Liga Mistrů, kde je možné vše, ale dle statistik bude chtít vyhrát zápas každý z nich, právě proto je vysoce pravděpodobné, že v zápasu nepadnou více než 2 branky. Vzhledem k pozici jednotlivých týmů proti sobě předpokládáme, že Lille v tomto zápasu gól nevsítí.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy sice nereflektují tak přesně aktuální stav, ale zmíníme pro porovnání alespoň poslední dva. Především poslední zápas reflektuje snahu obou týmů o postup.

20.10.2021 | Lille – Sevilla 0:0

15.03.2006 | Sevilla – Lille 2:0

Sevilla – Lille tip na vysílání

  • Živě se na tento zápas bohužel moct podívat nebudete v žádné z českých TV, protože se zaměřují na zajímavější zápasy.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Na domácím trávníku FC Sevilla, konkrétně na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan.

  • Jaký bude ve hře výrazný hráč?

Bude to určitě turecký záložník teamu Sevilla, jménem Burak Yilmaz.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Jsou tam různé možnosti vybraných sázkových příležitostí za krásné kurzy.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Díky tomu, že Sevilla je doma silným týmem, který své fanoušky rozhodně nebude chtít zklamat, je to úžasná příležitost, která by na vašem tiketu neměla chybět.

Je nějaký jistější zápas na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší jistotu, tak doporučujeme na svůj tiket umístit nějakou sázku z tipů, které jsme vybrali v rámci analýzy zápasu mezi Bayern Mnichov – Benfica Lisboa.

Dne 31. října 2021
Napsal : Mark Z