Tipy

Mnichov – Benfica tipy na zápas LM 02/11

A je to tady! Hraje se nejprestižnější fotbalová Liga Mistrů. Allianz aréna v Mnichově otevře své brány hráčům z Benfica Lisboa, a to již 2.11.2021 ve 21:00. V týmu Bayernu Mnichov je nejlepší fotbalista světa, ale pravdou je, že Benfica by měla mít respekt před celým domácím týmem. Mnichov – Benfica tip je celkem jasný, ale jak už víme, vždy může nastat překvapení. Přinese tento zápas dle predikcí nějaké?

I když jsou na zápas Mnichov – Benfica tipy celkem jasné, jsou i takové, které stojí za to vsadit. Přinejmenším se nad nimi zamyslet. O jaké tipy jde?

Mnichov – Benfica tipy 

Níže najdete zdarma tipy od specialistů, kteří své odhady založili nejen na statistikách, ale i na zkušenostech. Samozřejmě je třeba uvést, že jsou to především vybrané tipy za kurzy, které se vyplatí, dle expertů, vsadit. Výběr je však pouze na vás.

mnichov - benfica tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Vzhledem na jasnou převahu Bayernu v útoku i výhodu domácího publika, padne v tomto zápasu určitě hezký počet branek. Poslední vzájemné zápasy dopadly vždy ve prospěch Bayernu. Lewandowski a Muller v útoku budou určitě největším strašákem Benficy. I když je aktuálně Benfica v celkem dobré formě, tak karty jsou v tomto zápasu jednoznačně rozdané ve prospěch domácího týmu.

Právě proto jsou Mnichov – Benfica tipy celkem předvídatelné. Překvapení se určitě může stát, ale ruku na srdce. Dovolil by si to Mnichov na domácím trávníku?

Poslední vzájemné zápasy

Poslední vzájemná utkání dopadla vždy vysoce ve prospěch Bayernu Mnichov, a to i na půdě Benfica Lisaboa. Jen pro ukázku vám odhalíme dva poslední zápasy.

20.10.2021 | Benfica – Bayern 0:4

27.11.2018 | Bayern – Benfica 5:1

Mnichov – Benfica tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na Nova Sport 4.
  • Živý přenos začne 02.11.2021 ve 21:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Na domácí půdě Bayernu Mnichov v domácí Allianz aréně.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Za Bayern bude klíčovou roli hrát Lewandowski a za hosty jednoznačně Núňez. Alespoň z pohledu statistik.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Najdete tam různé možnosti vybraných sázkových příležitostí za skvělé kurzy.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože Mnichov – Benfica tipy jsou velmi předvídatelné. Hlavně ze statistik vyplývá fakt, že když vsadíte chytře, tak chybu neuděláte.

Je nějaký jný zápas, na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší risk, tak můžete na svůj tiket přidat i zápas Ligy Mistrů mezi FC Sevilla – Lille.

Dne 31. října 2021
Napsal : Mark Z