Sázkové kanceláře

Fortuna Kontrola Tiketu 2022 – tipy pro sázkaře

Sázková kancelář a online kasino Fortuna bezpochyby patří ke špičkám českého trhu. Mnoho hráčů si tyto stránky oblíbilo pro snadnou navigaci, bezpečnost nebo i velký výběr sázek a sportovních událostí. Jak probíhá kontrola tiketu Fortuna a jak můžete sázet i vy?

fortuna kontrola tiketu

AKTIVOVAT BONUS FORTUNA

Fortuna kontrola tiketu – jednoduchý návod 

Jako nováček na stránkách Fortuny si nemusíte být nutně hned jistí, jak  základní úkony, jako je třeba kontrola vašeho sázkového tiketu. Ať už jsou Fortuna výsledky kontrola tiketu jakékoli, rozhodně chcete vědět, jak si je zobrazit a kde je najdete.

Všechny vaše tikety, a to dokonce i ty, které jste podali osobně na pobočce, si můžete vyhodnotit, když na stránkách Fortuny kliknete v pravém horním rohu na ikonu pro kontrolu tiketů. Ta se nachází hned pod hlavním menu, na pravo od ikony lupy pro vyhledávání.

Kontrola tiketu Fortuna může začít velmi jednoduše tak, že v případě fyzického tiketu zadáte všechny údaje, jako je číslo tiketu a kód tiketu.

Pro všechny vaše online online sázky vás stačí navštívit sekci vašeho herního účtu a rozkliknout si část, která odpovídá za Fortuna kontrola tiketu. Všechny tikety uvidíte zobrazené podle aktuálnosti a jedním kliknutím se můžete podívat na vaše výhry a výsledky sázek. Stejně funguje i fortuna kontrola tiketu maxikombi.

Viz Fortuna promo kód .

Fortuna kontrola tiketu

AKTIVOVAT BONUS FORTUNA

Sázkové možnosti u Fortuny

Pro ty, kteří hledají dobrou sázkovou stránku s možností sázení ve hře, je IFortuna dobrou platformou. V nabídce live sázek je zahrnuto mnoho sportů, například fotbal, ale i některé další sporty. Důraz je však kladen na fotbal a v nabídce je mnoho užitečných sázkových trhů.

Když otevřeme sportovní události, zobrazí se všechny možnosti na jednom místě. Nevýhodou je, že si nemůžeme vybírat sázky z kategorií různých možností sázení. Dobré je, že si můžeme vybrat z mnoha dobrých typů sázek. U různých událostí jsou na výběr stovky možnosti sázek.

Máme také možnost velmi snadno kontrolovat své tikety za pomoci Fortuna kontrola tiketu a můžeme si zobrazit až 4 různé tikety najednou nebo umístit více sázek na jeden tiket.

Sporty a kurzy

Fortuna nabízí velký výběr sázek pro všechny uživatele. Sázkaři mohou vyzkoušet sportovní sázky na fotbalové, tenisové, basketbalové zápasy, najdete tu i ligy ledního hokeje, volejbalu, házenou, bojové sporty, esporty, moto sporty nebo třeba golf. Sázkové kurzy u Fortuny jsou srovnatelné s konkurencí. Pro fotbal Fortuna marži nastavila na 2,75 %, na tenisové zápasy 2,5 %, pro hokejové mače 2,8 %, a basketballové zápasy na 3,5 % atd. Celková sázková marže činí 3 %. Jak jsme uvedli, tyto sázkové kurzy jsou srovnatelné s kurty jiných českých sázkových kanceláří a jsou výhodné. Vyzkoušejte si sázky i vy.

Sporty a kurzy- fortuna

Jak snadná je Fortuna kontrola tiketu?

Jak jsme si ukázali, u Fortuny mát ez čeho vybírat. Kromě velkého množství možných sázek, máte na výběr také z mnoha různých sportů a událostí, na které můžete sázet. Není nic jednoduššího než si překontrolovat vaše tikety na pomocí funkce Fortuna kontrola tiketu, která vám umožňuje shlédnout vaše tikety a výhry, včetně těch klasicky podanných na kamenných pobočkách.

On 30th Květen 2022