Sázkové kanceláře

Chance TV – Sledujte přímé sportovní přenosy zdarma

U Chance TV můžete mimo jiné najít také velké množství přímých přenosů. K široké nabídce událostí a kurzů, můžete také sledovat Chance Live streamy, které vám nabízí sledování všemožných událostí, na které si jen vzpomenete.

5 rating
Chance TV
Vstupní bonus Sport 2000 Kč + 200 Kč

Zaregistrujte se v Chance a dokončete registraci. Po vašem prvním vkladu získáte uvítací bonus a můžete sledovat všechny vaše oblíbené sporty NAŽIVO.

Spustit Chance TV s Bonusem

Chance TV – co můžete sledovat? Podívejte se zde

U Chance fungují přímé přenosy třeba jako u Tipsport TV. Můžete si u Chance pustit třeba:

  • Fotbal – Fortuna:Ligu, Bundesligu, Ligue 1 atd.
  • Hokej – Extraligu, Chance Ligu, NHL atd.
  • Tenis – Všechny grandslamy, WTA, ATP atd.
  • A další spoustů sportů a událostí.

Chance TV

Chance TV – obecné informace

Chance TV live – U Chance najdete spousty přímých přenosů v různých událostech od těch nejsledovanějších, až po méně známe sporty.

Chance sázení – Chance nabízí širokou nabídku kurzových událostí s bonusem až 2000Kč ke vkladu a 200Kč čistě za registrování vašeho účtu.

Jak Sledovat Chance TV: Jednoduchý Průvodce

Pokud chcete sledovat aktuální nebo nadcházející sportovní přenosy na Chance TV, je to velmi jednoduché. Stačí navštívit webové stránky www.chance.cz a na horní části stránky kliknout na záložku TV. Zde najdete přehled vysílaných a plánovaných zápasů. Nezapomeňte, že pro spuštění live streamu je třeba se nejprve přihlásit do vašeho účtu na Chance.

Pro sledování Chance TV live streamu prostřednictvím LIVE sázek postupujte následovně:

1. Přihlaste se do svého účtu na chance.cz.
2. V horní liště klikněte na položku LIVE, abyste vstoupili do sekce LIVE sázek.
3. Klikněte na tlačítko STREAM a zobrazí se vám zápasy s dostupným live streamem.
4. Vyberte zápas nebo ikonu LIVE STREAM pro spuštění přímého přenosu. Pomocí ikony KALENDAR LIVE v horní liště můžete také prohlížet program a kalendář nadcházejících live zápasů.

Pokud chcete sledovat dva živé sportovní přenosy zároveň, využijte funkci multiview na Chance TV:

1. Po přihlášení v sekci LIVE vyberte zápasy s live streamem.
2. Spusťte live stream z prvního vybraného zápasu.
3. Po spuštění prvního živého přenosu vyberte druhý zápas z nabídky v menu na levé straně obrazovky.
4. Přejeďte kurzorem nad druhý zápas a zobrazí se vám možnost spuštění druhého live streamu buď na levé nebo pravé straně obrazovky. Zvolte si stranu a můžete sledovat oba LIVE STREAMY SOUČASNĚ!

Jak můžu sledovat přímé přenosy na Chance TV?

Abyste mohli sledovat Chance TV, musíte si prvně založit účet na sázkové kanceláři s Chance akční kódem. Potom, co se zaregistrujete, můžete 7 dní zdarma sledovat přímé přenosy na Chance. Poté si musíte svůj účet ověřit a v posledním měsíci si vsadit aspoň za 30Kč, abyste mohli sledovat Chance live streamy. Platí to jinak pro Fortuna:Ligu, u které si musíte vsadit v posledních 24 hodinách, nebo mít na herním kontě aspoň 100Kč, abyste mohli nejvyšší českou fotbalovou soutěž sledovat.

Kde najdete Chance TV na webu?

Po tom, co se přihlásíte na váše herní účet u Chance, v horní liště vyberte TV a to vás pošle na stránku, kde vidíte vysíláne přenosy, které Chance nabízí. Tam si vyberete zápas, a pokud splňujete všechny podmínky pro sledování přímých přenosu u Chance (aspoň 30 prosázených korun v posledních 30 dnech, min. 100Kč na herním kontě), můžete sledovat zápas, který jste si na seznamu Chance přímých přenosů vybrali.

Chance TV na webu

Sledování přímých přenosů od Chance v mobilní aplikaci

Sledovat přímé přenosy od Chance je možné také v mobilní aplikaci, kterou Chance má. Aplikaci si prvně musíte stáhnout. Poté se do ní přihlásit, nebo zaregistrovat. Záleží, jestli už u Chance účet máte. Dále si zkontrolujte, zda splňujete všechny podmínky pro sledování přímých přenosů od Chance. Například, jestli jste v posledních 30 dnech vsadili aspoň 30Kč na webu Chance. Případně pro sledování F:L musíte mít provedenou sázku v posledních 24 hodinách, nebo mít aspoň 100Kč na herním kontě u Chance. Když jste tedy už v aplikaci a zkontrolovali jste si, zda splňujete podmínky pro sledování přenosů na Chance, přejďete do záložky “LIVE”, kterou najdete v aplikaci Chance. Poté si už vyberte ze seznamu sportovních událostí a zápasů, které Chance nabízí a můžete sledovat v mobilní aplikaci Chance. Sledujte přímé přenosy také na Tipsportu s Tipsport TV.

Dne 29. ledna 2024
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Ve své práci poskytuje důkladné informace o nejspolehlivějších a legálních platformách pro sportovní sázení, přičemž klade velký důraz na bezpečnost a dodržování právních předpisů. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy. Dále pravidelně aktualizuje a recenzuje služby sázkových kanceláří, čímž udržuje své publikum informované o nejnovějších trendech a změnách na trhu.