Tipy

Boleslav – Zlín tipy: Nakopne Boleslav vítěznou sérii?

Boleslav – Zlín tipy jsou už vypsané a musíme říct, že tento zápas má celkem hezké kurzy, které jsou navíc obohacené o jistou dávku jistoty. Boleslav je totiž favoritem zápasu. Proč je tomu tak si vysvětlíme v této analýze.

Boleslav – Zlín tipy

Tento zápas má hezké tipy za celkem slušné kurzy. Nejsou sice tak vysoké, jak při některých jiných zápasech, ale zato jsou jistější. Vyberete si nějaký tip pro svůj tiket?

boleslav - zlin-tipy

Boleslav by doma mohla znovu nakopnout vítěznou sérii a Zlín se jí v tom bude snažit zabránit. Tým ze Zlína je ale celkem pověstný tím, že po několika výhrách následuje místo motivace spíše letargie, a na tu se ve fotbale doplácí. Boleslav má rozhodně na to být v první šestce. Zlín ale ví, že pokud Boleslav porazí, tak se bodově dotáhne právě na úroveň Boleslavi a bude mít šanci propracovat se i do první šestky.

Boleslav – Zlín tipy jsou postavené na základě mnoha statistik a myslíme si, že byste si mohli některý z uvedených tipů rozhodně vybrat.

Pohled na zápas z pohledu šancí

I když poslední vzájemné zápasy dopadly ve prospěch Zlína, je velká šance, že hráči Boleslavi se budou chtít na domácím trávníku předvést a zlomit Zlínskou kletbu z posledních zápasů. Obecně je tým z Boleslavi v lepší formě a v tabulce se se 17 body nachází na 8. místě. Zlín ze svými 14 body je na místě 11. Boleslav dává v zápasech v průměru 1.78 branek a Zlín 1.26. Z pohledu vstřelených gólů je na tom Boleslav výrazně lépe. Tuto sezonu vsítila Boleslav 24 branek, ale na druhou stranu jich dostala až 23. Obrana tohoto týmu je tedy průměrná a útok se to snaží kompenzovat a vyhrávat zápasy. Zlín jich tuto sezonu dal pouze 17 a co je horší – dostal jich až 28. Na základě toho se očekává, že Boleslav pronikne podprůměrnou obranou Zlína a vsítí více branek. Jelikož je však jasné, že jejich obrana taktéž není stoprocentní, je více než pravděpodobné, že i Zlínu se podaří dát alespoň jeden gól.

Boleslav – Zlín tipy, které jsme uvedli výše jsou postavené i na faktu, že Boleslav je favoritem tohoto zápasu a v neposlední řadě je tým z Boleslavi i v lepší formě. Domácí trávník bereme jako velkou výhodu, které budou chtít využít a urvat si tři body.

Poslední vzájemné zápasy

Zápasy z posledního období hovoří sice v neprospěch Boleslavi, ale i když je tomu tak, experti jsou o svých tipech přesvědčeni. Jak dopadly poslední dva zápasy?

24.02.2021 | Zlín – Boleslav 2:1

29.08.2020 | Boleslav – Zlín 1:3

Boleslav – Zlín tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 20.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se bude konat v Městském stadionu Mladá Boleslav a to 20.11.2021 v 15:00.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Očekává se, že Milan Škoda bude mít mnoho gólových šancí a že výrazným hráčem Zlína bude Obránce Dominik Simerský.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Na Fortuna ligu si můžete vsadit v podstatě kdekoliv. Doporučujeme vybrat si bezpečnou sázkovou kancelář, která vám nabídne ty nejlepší kurzy na váš tip.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Kurzy na tento zápas se vznášejí na obláčku jistoty. Překvapení sice může nastat v jakémkoliv zápase, ale tento zápas byste si měli vybrat, protože statistiky jsou velmi jasné.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Určitě. Co třeba zkusit zápas Bohemians – Budějovice?

Dne 17. listopadu 2021
Napsal : Mark Z