Tipy

Bohemians – Budějovice tipy: Rozhodnou opět poslední minuty?

Bohemians přivítá na domácím trávníku tým z Budějovic. Jak je známo, tak Bohemka ztrácí své body převážně v posledních minutách zápasu a potřebovali by rozhodně vyhrát. Papírově by to měli kluci z Bohemians dokázat. Otázkou je, jestli budou i teď statistiky pravdivé.

Bohemians – Budějovice tipy

Tři tipy zdarma jsme vybrali na základě důkladné analýzy. Statisticky by mohl vyjít některý (nebo i všechny) z níže uváděných vybraných tipů.

bohemians - budejovice - tipy

Domácí Klokani jsou jemným papírovým favoritem. Na to jakou mají aktuálně formu, by to tak nemuselo vypadat, ale pokud zhodnotíte domácí zápasy, budete to vidět trochu jinak. I když jsou oba týmy historicky celkově vyrovnané, myslíme si, že Bohemka může tento zápas na domácí půdě vyhrát.

Bohemians – Budějovice tipy vycházejí právě ze statistik a jak je známo, čísla moc často nelžou.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Domácí Bohemians zápasy s Budějovicemi jen tak lehko nepouštějí. Obzvláště na domácí půdě ne. Jejich průměrný počet gólů za zápas je 1.74 a průměrný počet gólů Budějovic je 1.63. Očekáváme tedy, že v zápasu padne celkem slušný počet branek. Určitě jich může být více než 2.5+ a to s přehledem. O tom jsme se konec konců mohli přesvědčit i ve vzájemných posledních zápasech těchto týmů. Navíc oba týmy hrají celkem útočný fotbal a nesoustředí se až tak moc na obranu. Útok je jejich hlavní mantrou a dle názorů expertů dle toho bude vypadat i samotný zápas. Proto očekáváme, že každý z týmů dá gól. Musíme vzít do úvahy, že Budějovicím se sice teď daří trochu lépe, ale taky to, že Bohamka nebude chtít pustit zápas na domácí půdě jen tak. Pokud tedy nevěříte, že Bohemians vyhraje, tak si to zkuste pojistit neprohrou Bohemians, pokud jste konzervativnější, mohl by to být pro vás ten správný tip. I další Bohemians – Budějovice tipy jsou zajímavé a můžete si vybrat z mnoha tipů, které vám vaše sázkovka na tento zápas nabídne.

I když je Bohemians na 13. místě v tabulce, co je téměř naspodu, a Budějovice jsou na místě číslo 7, tak bychom si celkem dávali pozor na výkon domácích, který můžou celkem překvapit.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy těchto týmů se nesou ve znamení mnoha branek a útočného fotbalu. Téměř v každém ze zápasu padly alespoň 3 branky. V posledních dvou zápasech tomu tak nebylo ani jednou, avšak historie se často opakuje. Poslední dva zápasy vypadaly takhle:

27.02.2021 | Bohemians – Budějovice 1:1

25.11.2020 | Budějovice – Bohemians 2:1

Bohemians – Budějovice tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 20.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Tento zápas se odehraje na stadionu Bohemians Praha – Dolicek Stadium a to 20.11.2021 v 15:00.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Bude zajímavé sledovat kolik gólových šancí bude mít David Puškáč z Bohemians nebo jestli dostane nějakou kartu obránce Budějovic Daniel Köstl.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Na domácí ligu si můžete vsadit v kterékoliv sázkové kanceláři. Vyberte si samozřejmě tu, která vám nabízí bezpečnost a ty nejlepší kurzy.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Jedná se o celkem vyrovnaný zápas, ale papírový favorit Bohemians by váš tiket mohl obohatit hezkým kurzem.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Samozřejmě. Co třeba zkusit zápas Teplice – Pardubice?

On 17th Listopad 2021