Zpět na » 1. Bundesliga » Zinedine Zidane popřel, že by se měl stát trenérem Bayernu

Zinedine Zidane popřel, že by se měl stát trenérem Bayernu

Zinedine Zidane popřel, že by se měl stát trenérem Bayernu © iconsport.photo - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

06.05. - Zinedine Zidane se spojuje s tím, že by se po delší době mohl vrátit k trénování. Prakticky nepřetržitě od konce jeho druhého trenérského působení v Realu Madrid se spojuje jen s největšími kluby, jako je právě nyní třeba Bayern Mnichov. Sám ale jakékoliv námluvy před zápasem s Realem vyvrátil.

Geniální fotbalista, asi můžeme říct, že jeden z nejlepších fotbalové historie. Legenda Juventusu i Realu Madrid. S jeho geniálním herním myšlením asi nebylo překvapením, že se z něj stal i úspěšný trenér. Real Madrid převzal pouze se zkušenostmi s B-týmem, ale rovnou třikrát po sobě dokázal vyhrát Ligu mistrů a stal se i trenérskou ikonou. Šokoval tím, že si chtěl dát pauzu. Po neúspěších s manažery jako Lopetegui nebo Solari se na lavičku vrátil. Na úspěchy nenavázal.

Skončil v roce 2021, kdy po něm tým převzal Carlo Ancelotti, který se do Madridu taktéž vracel. A i jeho angažmá je veleúspěšné. Zidane je naopak od té doby bez angažmá. Není to ale tím, že by o ikonického Francouze nikdo neměl zájem, ale tím, že sám Zidane evidentně nemá ambici se vracet a brát jen tak někoho jen proto, aby někde trénoval. To asi ukazuje to, že trenéřina ve finále asi nebude Zidanův šálek čaje. Díky aktuální situací v Bayernu Mnichov se ale jeho jméno v médiích skloňuje opět.

Zidane trenérem Bayernu?

Před vzájemným zápasem v Lize mistrů ale Zidane promluvil a podle jeho slov žádná jednání s Bayernem neproběhla, a on ani nemá zájem o to, aby se do tohoto klubu vydal. Naopak potvrdil svou oddanost k Realu Madrid, jenž mu během let kariéry bezpochyby přirostl k srdci. Promluvil zřejmě i proto, aby se jeho jméno s Bayernem zbytečně neskloňovalo, protože na stadionu bude přítomen. Podle jeho slov bude na stadionu proto, aby Realu Madrid fandil na cestě do finále Ligy mistrů.

Já a nový trenér Bayernu Mnichov? Ne. Na zápase budu proto, protože se chci podívat na zápas. A doufám, že Real Madrid vyhraje. Jdu ho na stadion podpořit a budu mu fandit. Vždy mu fandím,” řekl Zinedine Zidane.

Zinedine Zidane na F1 v Miami

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články