Zpět na » 1. Bundesliga » Zůstane Xabi Alonso v Leverkusenu a počká na konec smlouvy Carla Ancelottiho?

Zůstane Xabi Alonso v Leverkusenu a počká na konec smlouvy Carla Ancelottiho?

Zůstane Xabi Alonso v Leverkusenu a počká na konec smlouvy Carla Ancelottiho? © iconsport.photo - Alonso je středem pozornosti

4

Líbilo se

27.02. - BULVÁRNÍK Xabi Alonso bude horkým zbožím na poli manažerů. Díky jeho perfektní sezóně v Bayeru Leverkusen se objevuje velké množstí spekulací, kam by mohl příští rok zamířit. Bayern Mnichov i Liverpool mají o Alonsa zájem. Jedna z možností je, že Alonso zůstane ještě v Leverkusenu, kde příští sezónu obhájí svou genialitu a bude čekat na konec smlouvy Ancelottiho.

Fotbalový svět je stále v pohybu a jedním z jeho nejzajímavějších aktérů je momentálně bývalý španělský záložník Xabi Alonso. Po úspěšné hráčské kariéře začal Alonso budovat svou cestu v trenérském světě, a teď se zdá, že jeho jméno je na rtech mnoha fanoušků při hovorech o možném přestupu do Realu Madrid. Nicméně, je to jenom spekulace a hypotetické scénáře, které teď obklopují tohoto slavného fotbalistu.

Od doby, kdy se Carlo Ancelotti ujal vedení Realu Madrid, se začalo mluvit o možném návratu Alonsa do klubu, kde strávil část své kariéry. Ancelottiho smlouva byla prodloužena, což naznačuje, že Los Blancos jsou s jeho službami spokojeni, ale to neznamená, že je budoucnost Realu Madrid zpečetěna. Objevují se spekulace, že Alonsovi bude nabídnut manažerský post poté, co Ancelottimu vyprší smlouva, což bude 30.6.2026.

Alonsovi se momentálně v Bayernu daří a má zde možnost vybudovat si svou trenérskou kariéru. Klub nedávno překonal rekord v počtu neproher. Aktuálně se nezdá, že by se chystal k nějakému přesunu, ale to neznamená, že se nic nemůže změnit.

Příchod do Realu Madrid v roce 2026?

I přes aktuální situaci je jasné, že Xabi Alonso si pečlivě vybírá svou další kariérní cestu. Jeho případný přesun do Realu Madrid by mohl přijít až po uvolnění místa po Ancelottim. Zatímco španělský trenér může mít na Santiago Bernabeu stále stabilní pozici, výsledky a tlak jsou vždy na vrcholu ve světě fotbalu, což znamená, že se situace může rychle změnit. Ačkoli není nic jisté, je zřejmé, že jméno Xabiho Alonsa je momentálně jedním z nejvíce diskutovaných témat ve fotbalovém světě. Jeho případný přesun do Realu Madrid by byl jistě událostí, která by zaujala fanoušky po celém světě a otevřela by novou kapitolu v jeho již tak bohaté kariéře.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články