Zpět na » 1. Bundesliga » Frankfurt doma rozdrtil Bayern. Konec pro Thomase Tuchela?

Frankfurt doma rozdrtil Bayern. Konec pro Thomase Tuchela?

Frankfurt doma rozdrtil Bayern. Konec pro Thomase Tuchela? © iconsport.photo - Ansgar Knauff

0

Líbilo se

09.12. - REVIEW Ani jeden z těchto týmů nedokázal najít recept na třetiligový Saarbrücken v rámci DFB Pokalu, ale stejně byl jejich zápas jedním z taháků kola. Frankfurt doma přivítal Bayern a čekal těžkou bitvu. Místo toho ale přichází deja vu z roku 2019, kdy Bayern prohrál 1:5 a poroučel se trenér Niko Kovač. Thomas Tuchel sice má pevnější pozici, ale bude mít co vysvětlovat.

Eintracht Frankfurt - Bayern Mnichov 5:1

Branky: 12. Marmoush, 31. a 50. Dina Ebimbe, 36. Larsson, 60. Knauff, 44. Kimmich

Jste v situaci, kdy je před vámi v tabulce doposud neporažený Bayer Leverkusen, a vaší jedinou možností je vyhrávat zápas co zápas. A co uděláte? Asi neprohrajete 1:5 ve Frankfurtu jako Bayern. Hororový zápas, který otevřel po katastroficky statickém bránění obránců Bayernu v čele s Mazraouim Marmoush. Navyšoval Dina Ebimbe a Marmoush se později přeměnil v asistenta na gól 19letého Huga Larssona, jenž se parádně prosadil i přes Upamecana. Na konci poločasu Bayernu naději přihrál gólem Joshua Kimmich.

Ale aby Bayern něco se skóre udělal, to nebylo na pořadu dne. Místo toho dovolil Dinu Ebimbemu druhý gól v zápase. Tenhle odchovanec PSG dal mimochodem doposud jen jediný gól v 12 duelech. A popravu svěřenců Thomase Tuchela dokonal muž zápasu Omar Marmoush gólovou asistencí na odchovance Borussie Dortmund Ansgara Knauffa. Katastrofický výkon Bayernu, jenž jen opět poukazuje na to, že defenziva nešlape tak jak má a potřebuje posílit. V roce 2019 po stejném výsledku skončil Niko Kovač. Ustojí tlak Thomas Tuchel?

Eintracht Frankfurt

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články