Zpět na » 1. Bundesliga » Thomas Tuchel: Mbappé bude hrát za Bayern. Osobně pro něj dojedu

Thomas Tuchel: Mbappé bude hrát za Bayern. Osobně pro něj dojedu

Thomas Tuchel: Mbappé bude hrát za Bayern. Osobně pro něj dojedu © iconsport.photo - Kylian Mbappé by po další sezóně chtěl do Realu Madrid

2

Líbilo se

13.11. - Kylian Mbppé s PSG stále smlouvu neprodloužil a podle všeho se v lednu skutečně stane volným hráčem a po 7 letech opustí PSG, kde ho i podle čísel berou jakožto nejlepšího hráče historie klubu. Ohledně možností jeho přestupu se pobavil i Thomas Tuchel, trenér Bayernu, který se s Mbappém setkal právě v Paříži. Německý trenér si dokonce i trochu zavtipkoval.

Prakticky celé léto se to řešilo. Kylian Mbappé odmítl prodloužit smlouvu s PSG a řekl to veřejně na plnou pusu. To vůbec nebral dobře klubový prezident Nasser Al Khelaifi. Moc dobře totiž věděl, že pro Paříž by byla pohroma přijít o Mbappého zadarmo. Francouzský útočník byl vyřazen z kádru a byl k dispozici na prodej. Přišla dokonce nabídka z Al-Hilal v hodnotě 300 milionů eur. Jenomže Mbappé se zařekl, že v PSG zůstane i kdyby to mělo znamenat celý rok na tribuně. Tak to však skutečně nejdříve bylo.

Naser Al Khelaifi ale zjistil, že když už Mbappého stále má, na co násobit jeho ztrátu? Udobřil se s ním a Mbappé opět pravidelně hraje, dává góly a je zase tou obrovskou hvězdou PSG. Smlouvu ale stále neprodloužil, a tak to prozatím vypadá skutečně na to, že v létě se s Paříží konečně rozloučí. Stále se nejvíce mluví o Realu Madrid, který sice jakýkoliv kontakt popřel, ale vzhledem k regulím FIFA neměl jinou možnost. Otázku na Mbappého možný příchod dostal i kouč Bayernu, bývalý lodivod PSG, Thomas Tuchel.

Ano, Mbappé k nám příjde, to je přeci jasné! (Smích). Kylian je prostě Kylian. Je horzně inteligentní. Máme spolu opravdu dobrý vztah. Jestli za nás chce hrát, osobně pro něj dojedu do Paříže. Když Kylian něco chce, taky to dostane," zavtipkoval si Thomas Tuchel.

Kylian Mbappé a Thomas Tuchel

David Suchý / goal.com

Nejnovější články