Zpět na » 1. Bundesliga » Spoluhráč Schicka a Hložka vypráví o své první repre nominaci

Spoluhráč Schicka a Hložka vypráví o své první repre nominaci

Spoluhráč Schicka a Hložka vypráví o své první repre nominaci © iconsport.photo - Nathan Tella nemá problém s kontrolou míče

0

Líbilo se

14.11. - Nathan Tella. Něco vám to jméno říká, ne? 24letý křídelník, který v létě přišel do Bayeru Leverkusen ze Southamptonu se poprvé dočkal povolání na reprezentační zápasy svojí země, Nigérie. Jak ale na to přišel, jak reagoval a spoustu dalšího už nám řekne on sám. A je to celkem zajímavé.

O nominaci

"Jsem šťastný, že jsem dostal první šanci na reprezentaci své země. Byl to cíl na celou sezónu. Pak ale přišel zápas s Unionem, naše šňůra neporazitelnosti pokračuje, k tomu ještě první gól v Bundeslize, to všechno je moc příjemné," rozplýval se nad vším rodák ze Stevenage.

Pozápasové překvapení a gól proti Unionu

Podle jeho slov byl velmi překvapený, že se ho José Peseiro, trenér nigerijského národního týmu vážně povolal. Bylo to po zápase s Karabachem, který sice vyhráli 1:0, ale Tella, který byl v základu, měl špatný den na hřišti. "Byl jsem ze svého výkonu dost naštvaný. Nedokázal jsem si vysvětlit, proč mi na telefon chodí tolik zpráv," vypráví a pokračuje: "Myslel jsem si, že se mi všichni snaží říct, že jsem hrál blbě. Ale pak jsem se na zprávy podíval, viděl jsem seznam hráčů Nigérie a byl jsem tam - byl to pro mě šok. Hodně lidí mi gratulovalo a byl jsem sebejistý, což se ukázalo v zápase s Unionem."

Také vstřelil svůj první bundesligový gól před svými fanoušky v demolici proti Unionu Berlín. "Po tom, co mi Amine (Adli) přihrál, tak jsem si říkal, že to musím trefit co nejsilněji. Naštěstí jsem nikoho nezranil a byl to gól, takže jsem byl rád. Bylo také hezké vidět, že spoluhráči jsou tu pro mě."

Společně s Tellou pojede na kvalifikaci s Lesothem a Zimbabwe jeho spoluhráč Victor Boniface.

David Janák / bild.de

Nejnovější články