Zpět na » 1. Bundesliga » Bundesliga 2023/24: Kde sledovat živě nejlepší německý fotbal?

Bundesliga 2023/24: Kde sledovat živě nejlepší německý fotbal?

Bundesliga 2023/24: Kde sledovat živě nejlepší německý fotbal? © iconsport.com - Obhájí Bayern titul?

0

Líbilo se

18.08. - Máme za sebou start DFB Pokalu, německý superpohár, super přestupy a před sebou velká očekávání. Už dnes nám totiž startuje Bundesliga a to rovnou zápasem mistrovského Bayernu. Lákadlem je i to, že Thomas Tuchel potvrdil, že Harry Kane bude hrát od začátku. Kde můžete ligovou premiéru anglického ostrostřelce i zbytek sezóny sledovat?

Minulá sezóny byla za hodně posledních let ta vůbec nejdramataičtější. S kartami hodně zamíchal příchod Thomase Tuchela. Ten dokázal smáznout náskok svého vlastního klubu, vytvořil pomocí médií spoustu problémů, vypadl v Lize mistrů a přišel málem i o ten titul. V posledním kole stačilo Borussi Dortmund vyhrát. Jenomže to se nestalo. Bayern sice také držel nepříznivý výsledek, ale titul v posledních minutách vystřelil Jamal Musiala. Fanoušci nemají Tuchela rádi a debakl s Lipskem v superpoháru tomu moc nepomohl.

Bude to opět boj!

Jenomže hodně se toho očekává od Harryho Kanea, který má být náhradou za Lewandowskiho a má Bayernu pomoct k tomu, aby byl zase suverénní mašinou. Je na něj tak ohromný tlak. Přitom na zaváhání bude číhat opět Dortmund, ale především Lipsko, které už na konci minulé sezóny ukázalo svou obrovskou sílu. Pokud Bayern nebude vyhrávat každý víkend a neodskočí rovnou, sezóna by opět mohla být neskutečně zajímavá. Začíná už dnes. Bayern se představí v Brémách a hlavním lákadlem je Harry Kane. Tuchel potvrdil jeho start od začátku.

Jamal Musiala

Bundesliga online a živě na Telly

A kde můžete sledovat nejen úvodní zápas sezóny, ale celou bundesliogovu sezónu? Bundesligu ve svém programu nabízí televize Nova na svých sportovních kanálech. Na ně se můžete dostat skrze Telly. Ta nám nabízí skoro všechny sportovní kanály, včetně právě Nova Sport. Telly vám nabízí sportovní balíček už za 300 korun měsíčně. Pokud chcete mít k dispozici více než 100 kanálů, můžete využít aktuální akci - 50 % na první 3 měsíce. To znamená od 225 korun měsíčně. Co víc? Pokud jste u Telly nováčci, můžete využít naší slevu 20% na sportovní balíčky.

Telly nabízí fotbal živě + UFC a další sporty

Nalaďte se na ty nejlepší sportovní zážitky. Sledujte ostré bitvy v UFC, fotbalová dramata v Champions League, Evropské lize, německé Bundeslize, španělské La Lize, italské Serii A nebo francouzské Ligue 1.¨

Vychutnejte si také přímé přenosy závodů Formule 1 a amerického fotbalu NFL včetně slavného Super Bowlu. Pro fanoušky hokeje a basketbalu vysíláme utkání NHL, hokejové Ligy mistrů, NBA a Euroligu.

Tenisoví a golfoví nadšenci mohou sledovat turnaje ATP a PGA Tour a auto-moto nadšenci se neodtrhnou od závodů MotoGP, NASCAR nebo plochodrážní série Speedway GP.

Nadšence bojového umění pak potěší wrestlingové zápasy nejprestižnější organizace WWE nebo MMA v Bellatoru.

Telly

David Suchý / fotbalportal.cz, telly.cz

Nejnovější články