Zpět na » 1. Bundesliga » Harry Kane se dohodl s Bayernem Mnichov. V Německu podstoupí zdravotní prohlídku

Harry Kane se dohodl s Bayernem Mnichov. V Německu podstoupí zdravotní prohlídku

Harry Kane se dohodl s Bayernem Mnichov. V Německu podstoupí zdravotní prohlídku © iconsport.com - Harry Kane už se dohodl s Bayernem

0

Líbilo se

11.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Je to tu! Bayern Mnichov se dohodl s Tottenhamem na přestupu Harryho Kanea a podle Fabrizia Romana už se sám anglický útočník dohodl s bavorským klubem a po absolbování lékařské prohlídky se stane vysněnou náhradou za Roberta Lewandowskiho. Londýn opustí za 100 milionů eur. Dalších 20 může Tottenham dostat v bonusech.

Harry Kane toho v Tottenhamu zvládl už opravdu hodně. Od hráče, který se neprosadil na hostování v nižších soutěžích, se dostal až k pozici jednoho z nejlepších útoníků fotbalové historie, je nejlepším střelcem klubových dějin, kapitán a rekordman anglického národního týmu a jedna z historicky největších postav anglického fotbalu. To vše zvládl ve 30 letech. Jenomže mu chybí trofeje. Až si jednou sedne a bude koukat na to, co vybojoval za trofeje, svá vnoučata Tiger Cupem asi úplně nedojme.

Právě proto přišel čas, aby se s Tottenhamem rozloučil. Loučí se po neuvěřitelně náročné sezóně, ve které ale zvládl 30 ligových gólů a byl prakticky jedinou pořádnou oporou Spurs. Celé toto léto se mluví o jeho přestupu. Manchester United, Real Madrid, PSG ale především Bayern Mnichov. S nimi bylo jméno čerstvého třicátníka spojováno nejvíce. Do přímého jednání s Tottenhamem se dostal pouze bavorský gigant a i přes několik odmítnutých nabídek se kluby dopracovaly k dohodě, která má být 100 milionů eur + 20 v bonusech.

Vše tak záviselo na samotném Kaneovi. Jeho manželka už ale byla dříve spatřena v Mnichově, kde hledala bydlení a sám Kane se nikdy přestupu nebránil. A dnes jsme konečně slyšeli to slavné HERE WE GO od Fabrizia Romana. Harry Kane odsouhlasil podmínky smlouvy a pokud projde zdravotní prohlídkou, stane se novou posilou Bayernu Mnichov, kde po roce útočného strádání nahradí kanonýra Lewandowskiho. Pokud vše půjde podle plánu, k dispozici by Thomasi Tuchelovi měl být už příští víkend, kdy Bayern v rámci Bundesligy čeká zápas v Brémách.

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články