Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern poslal vylepšenou nabídku na Harryho Kanea

Bayern poslal vylepšenou nabídku na Harryho Kanea

Bayern poslal vylepšenou nabídku na Harryho Kanea © iconsport.photo - Harry Kane je vysněnou posilou pro Bayern Mnichov

0

Líbilo se

09.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Budoucnost Harryho Kanea je nejasná. Za sebou má naprosto famózní ročník. Problém ale je, že byl prakticky jediným tahounem Spurs a na evropské poháry to nestačilo. Kane je tak na rozcestí a rozmýšlí se, co bude dál. Minulý týden vyšly zprávy o tom, že na něj podal oficiální nabídku Bayern. První ale nevyšla, a tak nyní přichází druhá. 80 milionů eur + bonusy.

V mládí mu v Arsenalu řekli, že ho nechtějí, a tak se stal legendou Tottenhamu. Přes různá hostování v klubech jako Leyton Orient nebo Norwich se Harry Kane dostal až k šanci v prvním týmu, kterou během sezóny 2014/15 chytil za pačesy. Mluvilo se o něm jako o kometě jedné sezóny. Jenže on nezpomalil, naopak nabral na rychlosti a dnes je nejlepší střelec v dějinách Tottenhamu, anglické reprezentace a má potenciál překonat Alana Shearera jako nejlepšího střelce historie Premier League. Harry Kane je naprostou ikonou.

Letošní sezóna ale byla pro Tottenham ohromně těžká. Hráči z formy, zranění, následně problémy uvnitř klubu spojené s Paraticiho trestem nebo konflikty s trenérem Contem. Výsledkem je až 8. místo, což znamená, že Spurs si Evropu nezahrají. Harry Kane ale jako zodpovědný kapitán držel Kohouty nad vodou. Dal neskutečných 30 gólů. Byl sice ve stínu Haalanda, ale individuálně prožil fantastickou sezónu. Už za pár dní mu ale bude 30 let a s Tottenhamem ještě nikdy nic nevyhrál. A trofeje na obzoru nejsou, přestože se zatím klubu daří dobře posílit kádr.

Harry Kane je tak na trhu. Spekulovalo se o Realu Madrid a stále je ve hře i Manchester United, ale jediný klub, jenž se nebál poslat oficiální nabídku je Bayern Mnichov. Ten se 70 miliony eur neuspěl, a tak poslal novou, vylepšenou nabídku. Tottenham by měl od německého mistra za jednoho z nejlepších hráčů světa obdržet 80 milionů eur + další bonusy. Sám Bayern je prý přesvědčen o tom, že Kane by s přestupem na adresu, kde jsou trofeje povinností každou sezónu, souhlasil. Pro Bayern by se jednalo o obří posilu.

Harry Kane

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články