Zpět na » Premier League » Ange Postecoglou: Chci mít Harryho Kanea v týmu

Ange Postecoglou: Chci mít Harryho Kanea v týmu

Ange Postecoglou: Chci mít Harryho Kanea v týmu © iconsport.photo - Harry Kane

0

Líbilo se

10.07. - Bayern Mnichov podal už dvě nabídky na Harryho Kanea, ale obě dvě Tottenham odmítl s tím, že chce, aby se nejlepší hráč klubových dějin stal tahounem i pod novým koučem Postecogluem. Australan, který dorazil ze Celticu se nyní ohledně budoucnosti svého hvězdného svěřence rozpovídal a nikoho asi nepřekvapí, že s ním počítá jako s klíčovým hráčem týmu.

Harry Kane má za sebou famózní sezónu. Byl za Haalandem druhým nejlepším střelcem Premier League, stal se nejlepším střelcem klubových dějin a jednoznačně byl opět jedním z nejlepších hráčů světa. Jenže Tottenham skončil až osmý. Během sezóny byl po veřejných výstřelech do vlastních řad odvolán Conte, u kormidla nepochopitelně zůstala jeho pravá ruka Stellini a dočasný kouč Ryan Mason ve zbytku sezóny nezmohl více, než bylo 8. místo, díky kterému budou v příští sezóně Spurs bez Evropy.

Harry Kane je každoročně spojován s odchodem z Tottenhamu a to hlavně skrze trofeje. Vždyť mu je za pár dní 30, ale v životě nic nevyhrál. Přitom útočnou jedničkou by byl v jakémkoliv klubu na světě. I letos je jeho odchod žhavým tématem. Mluvilo se o Realu Madrid, který potřebuje nahradit Benzemu, ale i o Manchesteru United. Jediným oficiálním zájemcem je ale zatím Bayern Mnichov. 2 jeho nabídky ale byly odmítnuty s tím, že Kane by měl být i v další sezóně klíčovou postavou klubu. Nový manažer Ange Postecoglou s ním počítá.

Harry Kane je jedním z nejlepších hráčů na světě. Chci ho tady a chci, aby s ním byl Tottenham úspěšný. A jsem si jistý, že on to chce taky. Chci se mu představit a chci slyšet, že on chce to stejné. Tedy dosáhnout úspěchů s Tottenhamem. Potom půjdeme na trénikové hřiště a přetavíme to v realitu. Zatím tady není žádná záruka toho, že Harry zůstane. V těhle věcech tu není záruka nikdy. Jediné co teď vím je, že Harry je součástí mužstva. Těším se, až se vrátí všichni," řekl Postecoglou.

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články