Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov jednal se zástupci Declana Rice. Favoritem je ale stále Arsenal

1. Bundesliga - Bayern Mnichov jednal se zástupci Declana Rice. Favoritem je ale stále Arsenal

Bayern Mnichov jednal se zástupci Declana Rice. Favoritem je ale stále Arsenal © iconsport.photo - Declan Rice je žhavým zbožím

0

Líbilo se

23.05. - Situaci okolo Declana Rice se v létě určitě vyplatí sledovat. Je jedním z nejlepších záložníků celé Premier League a obrovský zájem má mít Arsenal. Podle renomovaného německého novináře Floriana Plettenberga už ale s hráčovými zástupci mluvil i Bayern Mnichov. Thomas Tuchel je jeho velkým fanouškem a podle něj je Rice dokonalou posilou do středu pole pro jeho tým.

Declan Rice už je nyní ve svých 24 letech jednou z legend West Hamu. Do akademie přišel v roce 2013 z Chelsea, kde mu nevěřili. Udělali chybu. Od roku 2017, kdy debutoval pod Slavenem Biličem ušel v dresu Kladivářů dlouhou cestu. Ze stopera se z něj stal elitní středopolař a kapitán týmu. Hráč s hodnotou 80 milionů eur, kterého klubu závidí celý fotbalový svět. Jenže co s ním bude dál? Je jasné, že klub už dávno přerostl a nová kapitola prostě musí přijít. Otázkou je, kdo za něj dá tak velké peníze a odkud bude.

O Declana Rice má zájem především Arsenal, který se v létě zbaví Granita Xhaky. Bývalý kapitán Kanonýrů je na cestě zpět do Německa, kde by měl posílit Bayer Leverkusen. Rice je skvělou náhradou. West Ham za něj má požadovat údajně až 120 milionů liber, čímž by z něj Arsenal udělal suverénně nejdražší posilu klubové historie, kterou je aktuálně stále ještě Nicolas Pépé. Pokud by přestup Rice nevyšel, Arsenal se chce stále snažit i o Moisese Caiceda z Brightonu, který bude také drahou, ale stále levnější alternativou.

Dalším velkým zájemcem má být Bayern Mnichov, který by nemusel dávat na stůl tak vysokou částku, jelikož není konkurentem West Hamu v Premier League. Obrovským fanouškem Rice má být trenér Thomas Tuchel, podle kterého je 24letý Angličan dokonalou posilou do zálohy. Situace je nejasná okolo Kimmicha. V souvislosti s ním se spekuluje hned s několika velkokluby a Rice by ho teoreticky mohl nahradit. Arsenal je ale stále favoritem této bitvy o kapitána West Hamu a Bayern Mnichov si toho je dobře vědom, ačkoliv už i on s hráčovými zástupci jednal.

David Suchý / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články