Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov je špičkový klub, okomentoval Harry Kane zájem o svou osobu

1. Bundesliga - Bayern Mnichov je špičkový klub, okomentoval Harry Kane zájem o svou osobu

Bayern Mnichov je špičkový klub, okomentoval Harry Kane zájem o svou osobu © sportsmole.co.uk - Harry Kane

0

Líbilo se

13.10. - Médii v Německu i v Anglii proběhla zpráva o tom, že se Bayern chystá podat na kapitána anglické reprezentace a útočníka Tottenhamu nabídku ve výši až 100 milionů eur. Harry Kane zájem o svou osobu potvrdil a také dodal, že je mnichovský klub velmi kvalitní tým, ale on se chce nyní soustředit pouze na své výkony v Tottenhamu.

Před utkáním Ligy Mistrů mezi Tottenhamem a Eintrachtem Frankfurt německé novináře zajímalo především jedno téma: zvěsti o chystaném přestupu Harryho Kana do Bayernu Mnichov. Zprávy o tom, že se německý gigant bude příští rok v létě ucházet o anglického reprezentačního kapitána se rojí v médiích jako houby po dešti.

Charlie Kane, bratr útočníka Tottenhamu, má již několik měsíců na stole nabídku na prodloužení smlouvy. Klub doufá, že se devětadvacetiletý hráč rozhodne v týmu pokračovat i nadále, do hry ale nyní vstoupil Bayern Mnichov, který je pevně rozhodnut na hráče podat na konci sezóny nabídku ve výši 100 milionů eur.

Harry Kane má za sebou vydařený start do sezóny, když v prvních devíti zpasech v dresu Spurs nastřílel osm ligových branek a na jednu přihrál. I letos tak dokazuje, že má patřičné kvality na to, aby mohl hrát na nejvyšší úrovni. „Soustředím se na Tottenham Hotspurs a snažím se pro nás dělat maximum,“ odpověděl Kane na otázku ohledně Bayernu. „Jistě, Bayern je špičkový klub, ale veškerá moje koncentrace je soustředěná na Tottenham a snahu vyhrávat s ním.“

O Kaneho budoucnosti ve Spurs se opakovaně spekuluje od chvíle, kdy zkrachoval jeho avizovaný přestup do Manchesteru City v létě 2021. Příchod Antonia Conteho na lavičku a investice klubu v letním období ale vyvolaly dojem, že by Kane nakonec mohl v klubu prodloužit smlouvu.

To se zatím nestalo a důvodem Kanehova otálení by mohlo být postavení Tottenhamu v Lize Mistrů. Spurs jsou v Premier League sice na třetím místě, ale v Evropě se jim příliš nedaří, středeční výhra nad Frankfurtem 3:2 byla proto klíčová. „Dostáváme se do klíčové fáze skupiny, ve které nás čekají dva domácí zápasy. Mluvili jsme o tom, jak důležité je vyhrát. Z osobního hlediska chci samozřejmě skórovat v každm utkání a budu se snažit, abych týmu pomohl,“ prohlásil Harry Kane.

Andrea Suttnerová / bulinews.com, mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články