Zpět na » Premier League » Kdy může Tottenham aktivovat opci na Kulusevskiho?

Premier League - Kdy může Tottenham aktivovat opci na Kulusevskiho?

Kdy může Tottenham aktivovat opci na Kulusevskiho? © demieres-nouvelles.com - Dejan Kulusevski

0

Líbilo se

28.09. - Pocity po jeho příchodu na TottenhamHotspur Stadium byly smíšené, ale Dejan Kulusevski pochybovačům brzy zavřel ústa. Zatímco Liverpool objevil nový talisman v Díazovi, Tottenham v Kulusevskim. Švédský křídelník v Tottenhamu stále pouze hostuje z Juventusu, ale nyní známe podmínky aktivace jeho opce na následný přestup.

Dejan Kulusevski je rodák ze Stockholmu s makedonskými kořeny a už od mala na něm bylo vidět, že je předurčen k fotbalu. Ve svých 16 letech opustil Švédsko a připojil se k Atalantě Bergamo. Tam ale hrál pouze za Primaveru a v A-týmu nikdy pravidelně nenastupoval. Klíčové pro něho bylo hostování v Parmě v sezóně 2019/20. Kulusevski dal 10 gólů a 8 asistencí a za 35 milionů eur ho koupil Juventus. Po sezóně a půl, kdy se neprosadil podle svých představ si vybral hostování s opcí v Tottenhamu.

Premier League očaroval a byl jedním z nejzajímavějších hráčů, které jsme měli šanci ve druhé polovině sezóny vidět. Z dvojice Son-Kane se stala trojice a společně s Kulusevskim vytvořili obávanou útočnou letku. Za 18 zápasů 5 gólů dal a na 8 přihrál.

Do nové sezóny šel s hodnotou 50 milionů eur, přičemž jeho opce je pouze 35 milionů eur. Pro Tottenham se to zdá být skvělý obchod. Podle Fabrizia Romana se opce může aktivovat poté, co Kulusevski odehraje v Premier League 20 zápasů, ve kterých odehraje minimálně 45 minut, nebo pokud s Tottenhamem dosáhne na Ligu Mistrů.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články