Zpět na » 1. Bundesliga » Marodka Bayernu se vyprazdňuje: Müller a Neuer opět trénují

1. Bundesliga - Marodka Bayernu se vyprazdňuje: Müller a Neuer opět trénují

Marodka Bayernu se vyprazdňuje: Müller a Neuer opět trénují © bild.de - Manuel Neuer

0

Líbilo se

28.02. - Trenér Bayernu Mnichov má důvod k radosti. Před velice důležitými duely s Bayernem Leverkusenem a RB Salzburg se do tréninkové zátěže znovu zapojil Thomas Müller a Manuel Neuer. Oba hráči budou v týdnu trénovat individuálně a jejich zapojení do víkendového zápasu není vyloučené.

Útočník Bayernu, Thomas Müller, vynechal poslední ligové utkání poté, co byl pozitivně testován na covid, nyní ale dostal od lékařského týmu svolení k návratu do tréninku a jeho nasazení v bundesligovém utkání proti Leverkusenu je velice reálné.

Oproti tomu reprezentační brankář Manuel Neuer naposledy odchytal ligovou výhru 3-2 nad Lipskem a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl mít zdravotní potíže. Bylo tedy velkým překvapením, když se 6.2. podrobil operaci kolene a Bayern zveřejnil zprávu, že bude Neuer mimo hru několik týdnů. Již v pondělí se ale německý reprezentační brankář zapojil do individuální přípravy a trenér Nagelsmann věří, že bude moci brankáře zapojit co nejdříve do zápasů.

Pro trenéra Nagelsmanna skvělá zpráva. „Jsem přesvědčen, že se k nám Neuer vrátí velice brzy,“ tvvrdil ještě na konci minulého týdne. A zdá se, že nebyl daleko od pravdy. Kdo zatím na marodce zůstavá je Leon Goretzka. Střední záložník chybí Bayernu od začátku prosince, kdy mu lékaři naordinovali odpočinek kvůli problémům s čéškou. Operace v tomto případě nebyla nutná, ale Goretzka už je mimo hru téměř dva měsíce.

Andrea Suttnerová / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články