Zpět na » 1. Bundesliga » Coman v tichosti spřádá plány na odchod z Bayernu

1. Bundesliga - Coman v tichosti spřádá plány na odchod z Bayernu

Coman v tichosti spřádá plány na odchod z Bayernu © Goal.com - Jaký osud čeká kariéru Kingsleyho Comana?

1

Líbilo se

12.06. - V bavorské metropoli se jednoznačně nejvíce proslavil vítězným gólem z loňského finále Ligy mistrů, kterým potopil svou rodnou Paříž a bundesligovému hegemonovi po osmi letech vrátil nejcennější klubovou trofej. S Allianz Arenou by se však dle informací zahraničních médií mohl brzy rozloučit, u vedení už se údajně zmínil se svým záměrem přes léto odejít.

Smlouvu má 24letý křídelník platnou do června 2023, to však neznamená, že by se jeho stávající zaměstnavatel nezajímal o prodloužení spolupráce. Na jaře se dokonce několikrát hovořilo o možném vylepšení kontraktu, vyjednávání ale pokaždé opadla.

Coman dokonce během května přistoupil ke změně agenta. Nově jeho zájmy zastupuje mezi fotbalovou veřejností relativně známý Pini Zahavi, mezi jehož klienty patří také spoluhráči z Bayernu Robert Lewandowski nebo David Alaba. Druhý jmenovaný se již domluvil na angažmá v Realu Madrid.

Tržní hodnota Comana, jenž se v letošní sezóně postaral o pět ligových gólů a dvanáct asistencí, je lehce pod 70 milióny euro. Za nějak nízký obnos tedy před koncem smlouvy rozhodně neodejde, ale například pro naposledy skloňovaný Manchester United není podobný peníz nedosažitelný.

Red Devils mají údajně Comana v seznamu jakožto zálohu za Jadona Sancha z Borussie Dortmund, který by mohl být druhým rokem po sobě právě z finančního hlediska nedostupný. Rozuzlení tohoto příběhu se ovšem zřejmě nedočkáme dříve než po konci Eura, na němž má Comanova Francie jen ty nejvyšší ambice.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články