Zpět na » Serie A » Bůh je sice jen jeden, ale králů je více, řekl Ibrahimović na adresu Girouda

Serie A - Bůh je sice jen jeden, ale králů je více, řekl Ibrahimović na adresu Girouda

Bůh je sice jen jeden, ale králů je více, řekl Ibrahimović na adresu Girouda © Goal.com - Zkusí si Zlatan na hrotu spolupráci s Olivierem Giroudem?

2

Líbilo se

05.06. - Snaha AC Milán po čtyřech letech konečně získat trofej letos opět nebyla úspěšná. Rossoneri byli přitom po většinu sezóny favority na vítězství v Serii A, ve finálním součtu je ale o dvanáct bodů předběhnul konkurenční Inter. Opět zvýšit své šance pro příští ročník zkusí AC během letního přestupního období, na které má svůj názor i tamní největší hvězda Zlatan Ibrahimović.

Na Euro, kde chtěl s kapitánskou páskou vést svou zemi, se kvůli zranění kolene švédská modla nepodívá. Může se tedy alespoň v klidu fyzicky i psychicky připravit na nadcházející klubovou sezónu.

Je jasné, že si před ní bude muset zvyknout na nové útočné parťáky. Po nevýrazném půlroce bez vstřeleného gólu odchází jako volný hráč Mario Mandžukič, za něhož by jako přímá náhrada mohl přijít Olivier Giroud. Včera sice bylo potvrzeno, že Francouz prodloužil o dalších dvanáct měsíců smlouvu s Chelsea, za hezký peníz, někde okolo 5 miliónů euro, by ale dohoda přeci jen mohl klapnout.

„Čím více budeme mít hráčů světové třídy, tím lépe. Giroudvelké zkušenosti a my v kádru nemám moc borců, kteří vyhráli trofeje. Kdyby chtěl přijít, tak je jedině vítán," řekl Ibrahimović pro La Gazzetta dello Sport.

Pochvalná slova měla ale i pro stávající mužstvo: „Jsme dobře vedená skupina, která si chce navzájem pomoci, učíme se a zlepšujeme se. Jestli jsem sobecký? Musím být. Máme tady hodně králů, ale jen jednoho boha. A tím jsem já. Bez svých spoluhráčů bych to však nikam nedotáhnul, to moc dobře vím."

Kdokoliv přijde nebo odejde, jasné je, že hlad Zlatana, který má kontrakt do června 2022, po úspěchu bude nezměrný. První sezóna a půl zpátky na San Siru žádný cenný kov nevynesla, i díky příchodu rodáka z Malmö však v táboře AC Milán svítá na lepší časy.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hold Zlatan velká škoda, že to nedopadlo předtím v Barce když byl útok Messi Henry Pedro mohl se s Henrym nebo Pedrem střídat.

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články