Zpět na » 1. Bundesliga » V Bayernu se nechytil, štěstí zkusí na ostrovech. Leeds dotahuje příchod Cuisance

1. Bundesliga - V Bayernu se nechytil, štěstí zkusí na ostrovech. Leeds dotahuje příchod Cuisance

V Bayernu se nechytil, štěstí zkusí na ostrovech. Leeds dotahuje příchod Cuisance © 90min.com - Nový dres možná po roce znovu oblékne Michael Cuisance

1

Líbilo se

28.09. - Vycházející francouzský talent Michael Cuisance šel do bavorského klubu s velkým očekáváním, místo výstupu na fotbalový Olymp se však dočkal jen vesměs prosezené sezóny. V honbě za zvýšeným přísunem zápasové minutáže tedy musí znovu měnit zaměstnavatele. Blízko dohodě s Bayernem Mnichov jsou údajně zástupci anglického Leedsu United.

Zdá se, že Die Rotten přiznali chybku v angažování čerstvě 21letého středopolaře a nebrání se jej po pouhém jednom roce poslat dále. Rodák ze Štrasburku přitom s německým mistrem má platnou smlouvu až do roku 2024.

Podle renomovaného francouzského deníku L´Équipé přispěchal s 20 milióny euro posel z Elland Road. Tato částka nemusí být konečná, obě zainteresované organizace dosud jednají o konkrétním znění dohody. Co už však Leeds mezitím vyřešil, jsou platové podmínky samotného hráče. Cuisance údajně kývnul na kontrakt, jenž by ho mohl v Premier League udržet dalších pět let.

Mládežnický reprezentant země galského kohouta jako teenager vystřídal akademie Štrasburku, Schiltigheimu a Nancy, než konečně prorazil na velkou scénu v dresu Borussie Mönchengladbach. Z té si jej Bayern vytáhnul loni v srpnu za 12 miliónů eur, z prodeje by tak i přesto vcelku slušně profitoval.

Naopak The Whites se shání po středním záložníkovi již delší část probíhajícího přestupního období. Prvotním záměrem bylo získat Rodriga de Paula z Udinese, italský mančaft ale nekvitoval nabízených 25 miliónů evropské měny. Specifický trenér Marcelo Bielsa, který po svých svěřencích vyžaduje maximální fyzickou připravenost, tedy šáhnul po perspektivnější variantě.

Vojt?ch Olšr / lequipe.fr, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články