Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Chelsea může přijít o vícero hráčů, City si vyhlédlo nového stopera

Ostatní - Přestupové spekulace: Chelsea může přijít o vícero hráčů, City si vyhlédlo nového stopera

Přestupové spekulace: Chelsea může přijít o vícero hráčů, City si vyhlédlo nového stopera © 90min.com - Rubén Dias našel movitého zájemce z ostrovů

3

Líbilo se

28.09. - BULVÁRNÍK Veškeré nejlepší fotbalové soutěže starého kontinentu už jsou v plném proudu, kluby ovšem letos mají ten neobyčejný luxus, že ještě stále mohou doplnit svůj kádr a smazat tak nedostatky z úvodních ligových kol. Prodloužené mezinárodní přestupní okno se oficiálně uzavře 5. října, pojďme si tedy shrnout transfery, o kterých se do té doby bude jednat.

O beka ze sestoupivšího Norwiche je v zahraničí zájem

Kanárky sice nezastihnul loňský ročník Premier League v ideální formě a celek z Carrow Road se rychle potácel zpět do The Championship, jasným pozitivem ovšem byly výkony pravého zadáka Maxe Aaronse. 20letého mládežnického reprezentanta Anglie si vytipoval Bayern Mnichov i Barcelona, teď se navíc jako potenciální kupci ozvaly italské týmy AC Milán s AS Řím. (Zdroj: Sky Sports)

Aouar na nabídku Arsenalu kývnul, Lyon však zatím ne

Významný posun zaznamenali londýnští Gunners v případu Houssema Aouara. Francouzský záložník podle všeho původně preferoval přesun na prověřenější adresu, ten však zhmotněn takřka určitě nebude. Smluvní podmínky jsou tedy vyřešeny, vedení Olympiku ale stále čeká na adekvátní finanční kompenzaci. Arsenal se zdráhá vyskládat na stůl avizovaných 54 miliónů liber. (Zdroj: The Sun)

Od angažmá na Emirates Stadium Houssema Aouara dělí dohoda obou klubů

Koulibaly je passé, teď City jedná s Benficou

Definitivního konce dosáhla jednání mezi Manchesterem City a Neapolí na téma Kalidou Koulibaly. Sky Blues se ovšem rychle přeorientovali na Rúbena Diase. Odchovanec Benfiky, který v květnu oslavil teprve 23. narozeniny, by mohl vyjít Citizens až 50 miliónů liber. Reálnou možnost představuje rovněž snížení částky přihozením vlastního Nicolase Otamendiho. (Zdroj: Sky Sports)

Paris Saint-Germain monitoruje situaci kolem Rüdigera

Do kolonky nechtěných se na Stamford Bridge přesunul Antonio Rüdiger. Chelsea momentálně hledá, kam by mohla berlínského rodáka upíchnout a jako neschůdnější varianta se dosud jeví francouzská metropole. Mistr Ligue 1 upřednostňuje jednoleté hostování s možnou opcí na trvalý odkup. (Zdroj: The Telegraph)

Lingard by mohl konečně okusit život mimo Old Trafford

Byl považován za drahokam akademie Manchesteru United. Vždyť na trávníku Jesse Lingard udivoval svými technickými triky i neobvyklými gólovými oslavami. Ve 27 letech, kdy by měl být na kariérní výši, však pomalu upadá v zapomnění. U Red Devils má platnou smlouvu ještě na tuto sezónu s opcí na prodloužení o další rok. (Zdroj: Sky Sports)

Dosud Jesse Lingard opustil United jen v rámci hostování

Chystá se na ostrovech stěhování záložníků?

Vzhledem k tomu, že transferové období se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci, Chelsea už připravuje závěrečnou snahu o získání svého odchovance Declana Rice. Případná dohoda s West Hamem by pak mohla popohnat Jorginha do konkurenčního Arsenalu, s nímž byl přes léto spojován. (Zdroj: The Mirror)

Hledáme stopera, zní jasně z Leicesteru

Vyztužit defenzivní linii, tak zní zadání trenéra Brendana Rodgerse pro thajské vedení. Zranil se totiž náhradník Filip Benković a severoirskému stratégovi tak zbývá už jen Söyüncü a stárnoucí Evans s Morganem. Skautovací oddělení doporučuje Jamese Tarkowského z Burnley, jehož cenovka se pohybuje kolem 30 miliónů liber. Vyloučeny nejsou ani příchody Wesleyho Fofany či Jonathana Taha. (Zdroj: Sky Sports)

James Tarkowski by si mohl, co se kvality působiště týče, brzy polepšit

Po Loftusi-Cheekovi je na ostrovech slušná sháňka

Statný středopolař byl pod Frankem Lampardem, podobně jako Rüdiger, utlačen do pozadí, může už si proto hledat nového chlebodárce. Dle anglický médií se má jednat až o osm týmů, které Loftuse-Cheeka poptávají. Uskutečnitelně se zatím jeví především hostování v Southamptonu. (Zdroj: The Sun)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com, thesun.co.uk, telegraph.co.uk, mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články