Zpět na » 1. Bundesliga » Manchester United má svůj plán B. Krom Sancha sleduje i křídlo Bayernu

1. Bundesliga - Manchester United má svůj plán B. Krom Sancha sleduje i křídlo Bayernu

Manchester United má svůj plán B. Krom Sancha sleduje i křídlo Bayernu © 90min.com - Rudí ďáblové se možná spokojí s Kingsleyem Comanem

1

Líbilo se

25.07. - Spekulace kolem odchodu Jadona Sancha už unavují a to možná nejen fotbalové fanoušky. Borussia si za svůj talisman hodlá naúčtovat přinejmenším 120 miliónů eur, v obtížné době vylidněných stadionů stěží naplnitelná částka. Celek z Old Trafford, který platí za nejreálnějšího kupce anglického reprezentanta, si už pro případ neúspěchu nachystal záložní variantu u konkurenčního Bayernu.

Podle anglických zdrojů Red Devils během uplynulých týdnů pozorně sledovali výkonnost Kingsleyho Comana. 24letý Francouz je v porovnání se Sanchem svým zaměstnavatelem ohodnocen na podstatně přijatelnějších sedmdesát miliónů eur. Pařížskému rodákovi přitom v Allianz Areně běží smlouva až do června roku 2023.

Coman zaujal United především svou podobností s anglickým protějškem. Oba mají jako preferovanou pravou nohu, jsou však schopni nastoupit jak na levém, tak na pravém kraji zálohy. Co se výbušnosti a rychlosti týče, na fotbalové mapě byste našli jen hrstku hráčů, kteří by se této dvojici vyrovnali. Sancho ovšem svého bundesligového soka výrazněpřevyšuje v produktivitě a hovoří pro něj rovněž nižší věk.

I proto Rudí ďáblové stále považují bývalého křídelníka mládežnických výběrů Manchesteru City za svůj přestupní cíl číslo jedna. Odchodu je ostatně nakloněn i samotný hráč, jen BVB s prodejem otálí. Bayern Mnichov by se naopak adekvátní dohodě údajně nebránil. Comana změna prostředí prý rovněž láká.

Borec s předky ze soustroví Gaudeloupe by si tak mohl zahrát už ve čtvrté z evropských TOP 5 soutěží. Odchovanec Paris Saint-Germain slavil zisk ligového titulu ve všech z posledních devíti sezón, postupně s hegemonem Ligue 1, Juventusem Turín a Bayernem Mnichov. V dresu posledně jmenovaného klubu, který za Comana vysázel 21 miliónů eur, letos zaznamenal sedm soutěžních gólů a stejný počet asistencí ve 35 zápasech.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

pripada mi, ze stagnuje. nevyrazny

ovmartin23
Danza - 25.07. Odpovědět

bude lepší než lingaard

Danza

Každý je lepší, jak Lingaard.

Messi777

porovnávať lingarda s comanom no ok Smajlík 2 ale chápem že to bol skor trolling Smajlík 2

martyy_98
DeviI - 26.07. Odpovědět

Lingard dal dnes goool roku tak bacha! Smajlík 2

DeviI
Reklama
Reklama
Nejnovější články