Zpět na » 1. Bundesliga » Philippe Coutinho souhlasil s hostováním v Bayernu Mnichov

Philippe Coutinho souhlasil s hostováním v Bayernu Mnichov

Philippe Coutinho souhlasil s hostováním v Bayernu Mnichov © skysports.com, fotbalportal.cz - Coutinho míří do Bayernu

2

Líbilo se

17.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Při pátečním úvodním ligovém utkání Barcelony v této sezóně na půdě Bilbaa nebyl ani na lavičce náhradníků. Řešila se jeho budoucnost. Philippe Coutinho nebyl u překvapivé prohry 1:0. Místo toho definitivně souhlasil s tím, že odejde na hostování do Bayernu Mnichov. Dohodu již potvrdil i Hasan Salihamidžič, sportovní ředitel Die Roten.

Sedmadvacetiletý brazilský záložník by se měl stát oficiální posilou Bayernu Mnichov v neděli nebo v pondělí. Projde lékařskou prohlídkou a následně podepíše smlouvu. Mělo by se jednat o roční hostování s možností následného odkupu.

Vedení Bayernu Mnichov také potvrdilo příchod Mickaela Cuisanceho z Borussie Monchengladbach. Bayern v pátek vstoupil do sezóny domácí remízou 2:2, když se dvakrát trefil Robert Lewandowski.

„Mohu potvrdit, že Karl-Heinz Rummenigge a já jsme byli tento týden v Barceloně a dosáhli jsme souhlasu s hráčem a jeho týmem.“

„Vedli jsme velmi dobré rozhovory a já chci poděkovat klubu FC Barcelona.“

„Lékařská prohlídka a podpis smlouvy a pak budeme velmi rádi, že jsme tohoto hráče získali, bude to jednoleté hostování s možností následné koupě,“ potvrdil Coutinhův příchod Hasan Salihamidžič.

Odchod Philippeho Coutinha již potvrdilo i vedení katalánského klubu. Zbývají tedy již jen zmíněné formality.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články