Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov získal na hostování Philippeho Coutinha. Za kolik jej může koupit natrvalo?

1. Bundesliga - Bayern Mnichov získal na hostování Philippeho Coutinha. Za kolik jej může koupit natrvalo?

Bayern Mnichov získal na hostování Philippeho Coutinha. Za kolik jej může koupit natrvalo? © SkySports.com - Philippe Coutinho

1

Líbilo se

19.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Barcelona oficiálně potvrdila, že brazilský playmaker Philippe Coutinho bude v letošní sezóně hostovat v Bayernu Mnichov, který má zároveň možnost koupit jej v případě zájmu za 109,8 milionu liber. Bavorský velkoklub zaplatit za hostování bývalé hvězdy Liverpoolu 7,78 milionu liber a navíc bude platit Coutinhovu mzdu.

Coutinho v neděli úspěšně prošel v Mnichově lékařskou prohlídkou a dnes byl oficiálně představen novou posilou Bayernu, kde bude nosit dres s číslem 10.

„Pro mě tato změna představuje novou výzvu v nové zemi a v jednom z nejlepších klubů Evropy,“ přiznal Coutinho.

„Opravdu se na to těším. Mám cíle velké jako Bayern a jsem si jistý, že s pomocí mých nových spoluhráčů jich mohu dosáhnout.“

Generální ředitel Bayernu Karl-Heinz Rummenigge dodal: „Na příchodu Philippeho Coutinha jsme pracovali už nějakou dobu a jsme rádi, že jsme jeho přestup mohli realizovat.“

„Naše poděkování patří také Barceloně za souhlas s tímto přesunem. Ve Philippovi získává Bayern hráče, který posílí naši ofenzivu svou kreativitou a vynikající technikou.“

Coutinha získala Barcelona teprve před 18 měsíci za vysoký poplatek 146 milionů liber z Liverpoolu. V katalánském velkoklubu ale Coutinho svoje kvality nepotvrdil a Barcelona si údajně jeho odchodem vytvořila prostor pod platovým stropem pro návrat Brazilce Neymara.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart

Pěkný úsměv na barcu nestačí

vl4dc3v3sm1ru
Wazz - 20.08. Odpovědět

to dá rozum, tak radši kupujete tu špínu Neymara ... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 zoufalci

Wazz
COKO - 19.08. Odpovědět

Nekoupí, mají alespoň roční náhradu za Saného, nic víc.

COKO

Vždyť ano, super pro všechny. Coutinho bude hrát a má šanci se ukázat, potom se buď vrátí do Barcy s vyšším sebevědomím a rozehraný nebo půjde na přestup jinam. Bayern má kvalitního hráče a vyzkouší si ho. Úplně bych si dokonce nebyl 100% jistý, že by ho případně nekoupili kdyby opravdu zazářil. A Barca ušetřila dost peněz na platu, na bonusech které by jinak musela vyplatit Live a k tomu má těch necelých 9m EUR (ikdyz původně avizovanych 20 by bylo ještě lepších:-)

FotbalFan
Lazar - 19.08. Odpovědět

Pořád předpokládáš že Coutinho bude hrát. Kde krucinál všichni berete tu jistotu? Rok si poleští lavičku kdyby náhodou Bayernu vypadli jejich hráči, vrátí se do Barcy a začne se shánět kupec kterej dá aspoň 40M....

Aby Coutinho hrál, to by si musel být Bayern hodně jistej že ho po sezóně budou chtít koupit a to nejspíš Bayern neudělá.

Lazar

Tím, že hrát bude, jsem si opravdu téměř jistý. Jednak prostě svoje kvality má, za druhý Bayern nedá přes 20m za hráče na jednu sezonu, aby leštil lavičku.

FotbalFan
Lazar - 20.08. Odpovědět

Proč ne? jim je to úplně u prdele. Jejich hráč to není a 20M za velmi kvalitního náhradníka není zase tak moc v téhle době.

Lazar
COKO - 20.08. Odpovědět

Tak já si taky myslím, že tam bude hrát. Otázka jak dobře zahraje. Pokud bude mít super sezonu, tak v tom nevidím problém. Pokud se nechytne ani v Bayernu, tak jeho cena půjde výrazně dolů.

COKO
Lazar - 20.08. Odpovědět

bude hrát jako James?

Lazar

Zase nelze srovnávat Jamese a Coutinha. To je trošku kvalitativní rozdíl.

FotbalFan
Lazar - 20.08. Odpovědět

Zase tolik toho Jamese nepodceňuj.

Lazar
Reklama
Reklama
Nejnovější články