Zpět na » 1. Bundesliga » Záložník Bayernu Franck Ribéry vyhlíží návrat na hřiště

1. Bundesliga - Záložník Bayernu Franck Ribéry vyhlíží návrat na hřiště

Záložník Bayernu Franck Ribéry vyhlíží návrat na hřiště © worldsoccertalk.com - Franck Ribéry

0

Líbilo se

28.11. - Francouzský reprezentant se s největší pravděpodobností v prosinci vrátí na fotbalové trávníky. Hráč Bayernu Mnichov by měl být podle prvních předpokladů připraven na domácí zápas proti FC Ingolstadt, který se odehraje 12. prosince v Allianz Aréně.

Ribéry je zraněný od březnového utkání se Šachťarem Doněck, kdy utrpěl poranění kotníku. Sám je velmi optimistický ohledně svého návratu na hřiště už v zápase proti Ingolstadtu.

"Budu se snažit. V posledních týdnech jsem udělal výrazný pokrok. Hodně jsem na sobě pracoval a doufám, že se už brzy budu moci zapojit do tréninku se spoluhráči. V současné době můj návrat vypadá velmi dobře," řekl Ribéry.

"Doufám, že do zápasu s Ingolstadtem nastoupím aspoň na 15 minut. V současné době je kotník v pořádku. V pondělí, v úterý i ve středu jsem cvičil s míčem a vypadá to nadějně."

Bayern v letošní sezóně Bundesligy ztratil pouhé dva body a v Lize mistrů si zajistil postup do další fáze. Přesto si kapitán bavorské celku Philipp Lahm přeje, aby se bývalý záložník Olympique Marseille co nejdříve vrátil na hřiště.

"Myslím si, že to bude už brzy. Je vidět, že se brzo zapojí do tréninku s týmem. Je příjemné ho opět sledovat s míčem u nohou. Jeho vášní bylo vždy hrát fotbal. Svůj návrat nesmí uspěchat, chce to ještě čas, aby byl úplně fit."

Jakub Drakan / soccerway.com

Nejnovější články