Zpět na » Serie A » Stefano Sensi odchází hostovat do Leicesteru

Stefano Sensi odchází hostovat do Leicesteru

Stefano Sensi odchází hostovat do Leicesteru © iconsport.photo - Záložník Interu Milán odchází na hostování do Leicesteru City

0

Líbilo se

01.02. - Kontakty mezi Leicesterem a Interem Milán se v posledních dnech zintenzivnily natolik, až oba kluby dospěly k dohodě o hostování osmadvacetiletého záložníka. Stefano Sensi, který do Interu přišel v roce 2019 ze Sasuola, odehrál v současné sezóně pouze 65 minut, proto odchod do druhé anglické ligy přivítal. V případě, že se Leicesteru podaří postoupit do Premier League, inkasuje Inter k zápůjčce také bonus ve výši 2,5 milionu eur.

Stefano Sensi odchází hostovat do Leicesteru City. Dohoda mezi anglickým klubem a Interem Milán, která se vlekla posledních několik dní, byla dnes dopoledne dotažena do úspěšného konce a osmadvacetiletý záložník odletěl do Anglie, aby se podrobil lékařské prohlídce a s liškami podepsal smlouvu.

Kluby se dohodly na smlouvě o hostování hráče a navíc na důležitém bonusu ve výši 2,5 milionu eur, který bude Interu vyplacen ze strany Leicesteru City v případě, že anglický tým postoupí do Premier League. Stefano Sensi přišel do Interu Milán v roce 2019 na hostování, které překlenulo v definitivní přestup za 30 milionů eur. V letošní sezóně ale zcela vypadl z plánů trenéra Inzaghiho a nastoupil pouze na 65 minut.

Možnost restartu kariéry přichází pro šikovného záložníka v pravou chvíli, Stefano Sensi by rád opět zabojoval o šanci návratu do širšího kádru reprezentačního týmu a příležitost pravidelného hraní v druhé anglické lize by mohla být dobrou cestou.

Andrea Suttnerová / fotbalportal.cz

Nejnovější články