Zpět na » Serie A » Hostování Keana v Atléticu Madrid se neuskuteční

Hostování Keana v Atléticu Madrid se neuskuteční

Hostování Keana v Atléticu Madrid se neuskuteční © iconsport.photo - Moise Kean

0

Líbilo se

30.01. - Moise Kean, mladý italský útočník Juventusu, v lednovém přestupovém okně odsouhlasil možnost půlročního hostování v Atléticu Madrid, kde by se mu, na rozdíl od Turína, mohla naskytnout větší šance na herní vytížení. Po absolvování lékařských prohlídek ale Atlético od dohody ustoupilo. Moise Kean se po zranění bude moci na hřiště vrátit nejdříve za tři týdny, a to je pro španělský klub velkou překážkou.

Hostování Moise Keana do konce sezóny v Atléticu Madrid se ruší. Lékařskou prohlídku sice mladý italský útočník ve španělské metropoli absolvoval, ale ta odhalila, že se bude moci Kean na hřiště vrátit nejdříve za tři týdny, což je podle vedení Atlética příliš dlouho. Forward Turína proto sedl na zpáteční let a vrátit se do Itálie.

V tuto chvíli ještě není nic definitivní, ale na 99% zůstane italský útočník i v jarní části v Juventusu, i když stále existuje možnost, že by o jeho služby měl zájem ještě nějaký jiný klub a ve fotofiniši s ním vyjednal hostování.

Moise Kean v polovině prosince usedl na marodku kvůli starým problémům s holenní kostí, které přerušily jeho slibně rozjetou sezónu, kdy začínal nacházet prostor v sestavě Juventusu a na přelomu října a listopadu dokonce odehrál šest zápasů v řadě. Aktuální představa Moise Keana i Juve byla hostování hráče do konce sezóny, aby tak hráč našel více herního prostoru a mohl se poprat o nominaci do italské reprezentace pro nadcházející Euro v Německu.

Za půlroční hostování Moise Keana v Atléticu Madrid měl španělský klub zaplatit 500 000 euro a zároveň platit celý hráčův plat. Italský útočník odcestoval do Madridu v neděli, večer sledoval z tribuny vítězný zápas klubu proti Valencii a v pondělí absolvoval lékařské testy. Po dvou dnech ve Španělsku se ovšem po rozhodnutí Atlética opět vrátil do Turína.

Andrea Suttnerová / fotbalportal.cz

Nejnovější články