Zpět na » Serie A » Samuel Iling-Junior v hledáčku Tottenhamu

Samuel Iling-Junior v hledáčku Tottenhamu

Samuel Iling-Junior v hledáčku Tottenhamu © iconsport.photo - Útočník Juventusu, Samuel Iling-Junior

0

Líbilo se

03.12. - Tottenham Hotspur usiluje o tom, aby posílil svá křídla a zdá se, že vynaložená snaha přináší první výsledky. Kohoutům se totiž podle všeho podařilo snížit cenu talentovaného mladého hráče Juventusu, Samuela Ilinga-Juniora, kterého by anglický klub s ohledem na množství zraněných fotbalistů chtěl získat do svých řad již v lednu.

Dvacetiletý Iling-Junior, bývalý odchovanec akademie Chelsea, je v posledních dnech spojován s možným návratem do Premier League. Kmenový hráč Juventusu, který v letošní sezóně nastupuje spíše sporadicky, by mohl svých odchodem financovat plánované posílení zálohy Staré Dámy. Anglický útočník U21 nastoupil v dresu bianconeri dohromady dvaadvacetkrát, ale uchazeči z řad Premier League cítí, že by v lednu mohli mít velkou šanci.

Samuel Iling-Junior má v Juventuu platnou smlouvu do konce roku 2025, což znamená že by jeho odchod mohl vyhovovat uspokojit všechny zúčastněné strany. Hráč by dostal šanci pravidelně nastupovat, Tottenham by posílil a Juventus zpeněžil nadějného hráče v plné síle.

Juventus za mladého hráče požaduje 20 milionů eur, ale vypadá to, že Tottenhamu se podařilo minimálně zahájit s turínským klubem hovory a před zimním přestupovým oknem drží velké šance, přestože Iling není jediným cílem kohoutů. Média spekulují o zájmu Tottenhamu o Bakayoka z PSV, Jotu z Al-Ittihadu. Konečné rozhodnutí tak bude na vedení klubu, ale jedno je jisté, Spurs v lednu křídlo posílí.

Andrea Suttnerová /

Nejnovější články