Zpět na » Serie A » Lloyda Kellyho z Bournemouthu loví AC Milán. 25letý obránce nemá před koncem smlouvy o zájemce nouzi

Lloyda Kellyho z Bournemouthu loví AC Milán. 25letý obránce nemá před koncem smlouvy o zájemce nouzi

Lloyda Kellyho z Bournemouthu loví AC Milán. 25letý obránce nemá před koncem smlouvy o zájemce nouzi © iconsport.photo - Lloyd Kelly

0

Líbilo se

03.11. - Obránce Bournemouthu Lloyd Kelly je v 25 letech celkem horkým zbožím. Poté, co v létě odmítl nabídku Tottenhamu, který Bournemouthu hodlal zaplatit 20 milionů eur, nyní zkoumá své možnosti, jelikož nebude trvat dlouho a bude z něho volný hráč. Toho už v zimě bude chtít využít AC Milán. To aktuálně kosí zranění v defenzivě a Kelly schopný hrát i na kraji obrany, je možností.

Lloyd Kelly byl od roku 2011 vychováván Bristolem. V prvním týmu tamních Cityzens debutoval o 6 let později v Carabao Cupu v 18 letech. Championship hrál pravidelně od svých 19 let a v rámci této soutěže se velmi brzy začalo proslýchat o jeho velkém talentu. Tehdy ale nastupoval ještě jako levý bek. Za 14 milionů eur ho v roce 2019 přivedl Bournemouth. Tam se předělal na výborně technicky i rychlostně vybaveného stopera, oporu a nějakou chvíli byl dokonce kapitánem klubu. Aktuálně už má za Cherries odehráno 123 duelů.

Už v létě se přitom mohl stěhovat. Stále má ve fotbale to nejlepší před sebou. V 25 letech je ideálním cílem pro spoustu klubů. Ideálně by zapadl třeba do nvého systému Pepa Guardioly, ale také do Tottenhamu. Ten ho v létě chtěl přivést za 20 milionů liber. Lloyd Kelly ale Angeho Postecogloua odmítl s tím, že si počká do ledna, kdy bude více zájemců skze to, že mu v Bournemouthu končí smlouva. Prodloužit zřejmě nehodlá, ale s Cherries by tu mohla být nějaká dohoda o lednovém odchodu, aby za něj klub alespoň něco dostal.

Tottenham stále bude shánět posilu na levý kraj stoperské dvojice, ale údajně je v "pole-position" AC Milán. Stefana Pioliho aktuálně zlobí velká absence v defenzinvích řadách. Během minulého duelu s Neapolí se totiž zranil Kalulu i jeho náhradník Pellegrino, který navíc za AC Milán hrál vůbec poprvé. Celkové oživení defenzivy by bylo potřeba a pracuje se na něm. Dojít by měl i Juan Miranda z Realu Betis. Stejně jako Kelly má před koncem smlouvy a nemusel by být nejdražší. Lloyd Kelly už navíc dva podobně staré Angličany v týmu má, což by mu výrazně pomohlo s aklimatizací.

Lloyd Kelly

David Suchý / dailymail.co.uk

Nejnovější články