Zpět na » Serie A » „Nechceme Romela Lukaka!“ Fanoušci Juventusu v rámci protestu vtrhli na hřiště

„Nechceme Romela Lukaka!“ Fanoušci Juventusu v rámci protestu vtrhli na hřiště

„Nechceme Romela Lukaka!“ Fanoušci Juventusu v rámci protestu vtrhli na hřiště © iconsport - Fanoušci Juventusu protestovali proti příchodu Romela Lukaka a vtrhli na hřiště

0

Líbilo se

10.08. - VIDEO Hráč londýnské Chelsea Romelu Lukaku je v posledních dnech hodně spojovaný s Juventusem poté, co odmítl další nabídku Interu Milán. Podle spekulací by mohla proběhnout výměna Romela Lukaka a Dušana Vlahoviče. Fanoušci Staré dámy však dali jasně najevo, že si nepřejí, aby belgický reprezentant oblékal dres jejich oblíbeného klubu, a proto vtrhli na stadion Juventusu.

Už během jejich předsezónního přátelského utkání proti AC Milán bylo slyšet fanoušky skandovat: „Noi Lukaku non lo vogliamo.“ V překladu to znamená: „Nechceme Lukaka.“ V zápase Juventusu proti jejich B týmu se situace pak ještě zhoršila. Po stadionu byly roztaženy transparenty protestující proti přestupu, fanoušci vtrhli na hřiště a znovu spustili pokřik o tom, že Lukaka nechtějí v týmu.

Třicetiletý útočník byl minulou sezónu na hostování v Interu Milán, protože se rozhádal s fanoušky Blues. Zdá se však, že si také zavřel cestu na San Siro, když se setkal s vedením Juventusu navzdory mnoha rozhovorům, ve kterých toužil po návratu do Interu. Milán pak odstoupil z přestupových jednání, když se dozvěděl o Lukakově rozhovoru s Juventusem.

Šéf Interu Javier Zanetti se o Lukakovi rozpovídal v rozhovoru s médii: „Vzhledem k tomu, co pro něj Inter udělal, jsme čekali, že se zachová jinak, že se zachová jako profesionál. Samozřejmě že má právo jít, kam chce, ale mohl nám to říct. Nikdo není víc jak tým a při budování týmu musíte myslet také na to, koho si berete do kabiny.“

Lukaka tak nechtějí v klubu fanoušci Interu, Juventusu ani Chelsea, a tak stále nevíme, kde bude kariéra Belgičana pokračovat. Další možností je přesun do Saúdské Arábie.

V minulé sezóně vstřelil ve všech soutěžích Lukaku za Inter 14 gólů ve 37 zápasech a přidal 7 asistencí. Získal také Italský pohár a Italský superpohár. Hodnota hráče podle serveru Transfermarkt je 40 milionů eur.

Nikolas Kočica / talksport.com

Nejnovější články