Zpět na » Serie A » Juventus bude v létě opět usilovat o získání Mudryka

Serie A - Juventus bude v létě opět usilovat o získání Mudryka

Juventus bude v létě opět usilovat o získání Mudryka © iconsport.photo - Ukrajinský útočník Chelsea, Mychajlo Mudryk

0

Líbilo se

16.05. - Výkony mladého ukrajinského útočníka neodpovídají vynaloženému ekonomickému úsilí Chelsea, která přivedla hráče Šachťaru Donětsk za 70 milionů eur. Mudryk je považován za velký příslib evropského fotbalu, což se během čtyřměsíčního angažmá v Londýně nepotvrdilo a zdá se pravděpodobné, že by klub v létě mohl zvážit hostování hráče, o něhož by měl zájem Juventus.

V létě 2022 se o ukrajinského snipera ucházely kluby v Premier League i Serii A. Své nabídky postupně podal Arsenal, Juventus i AC Milan, ale Mudryk se rozhodl zůstat v Donětsku, aby o šest měsíců později přestoupil za 70 milionů euro do Chelsea. Londýnský klub v zimě notně posiloval a od mladého útočníka si hodně sliboval. Adaptace na tempo a nároky Premier League ovšem byly větší, než jsou současné schopnosti hráče, kterému se zatím nepodařilo prosadit do základní jedenáctky.

Tváří v tvář současné situaci se Chelsea snaží najít řešení, které bude vyhovovat hráči i klubu, a zvažuje možné hostování Mudryka v týmu, kde by dostával více herního prostoru a mohl rozvíjet svůj talent. Pokud by se na trhu objevila zajímavá nabídka, Chelsea by mohla zvážit i definitivní prodej, nelze ale očekávat, že by dokázala získat zpět obrovskou investici, kterou podstoupila v lednu.

Se zprávami o možném odchodu dvaadvacetiletého útočníka se množí spekulace o tom, kdo by o něj mohl usilovat a jako první se mezi zájemce o jeho služby po roce vrací Juventus. Klub z Turína se bude v létě muset vypořádat s některými odchody a s ohledem na omlazování týmu, které bylo v této sezóně naplno rozjeto, by příchod Mudryka byl logický.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články