Zpět na » Serie A » Útočník Moise Kean byl vyloučen pouhých 40 sekund po vystřídání

Serie A - Útočník Moise Kean byl vyloučen pouhých 40 sekund po vystřídání

Útočník Moise Kean byl vyloučen pouhých 40 sekund po vystřídání © twitter.com -

0

Líbilo se

06.03. - Manažer Juventusu Massimiliano Allegri řekl, že Moise Kean dostane velkou pokutu poté, co byl vyloučen pouhých 40 sekund potom co nastoupil jako střídající hráč při porážce 1:0 s AS Řím.

Třiadvacetiletý útočník, který je v současné době v Serii A na dvouletém hostování z Evertonu, nahradil Juana Cuadrada v 88. minutě nedělního střetnutí na Stadio Olimpico. Přesně o 40 vteřin později však rozhodčí Fabio Maresca ukázal Italovi přímou červenou kartu poté, co v momentě, který lze označit za šílenství, kopl do Gianluky Manciniho.

Juventusu se proti Giallorossi nepodařilo v závěru utkání vyrovnat a rozzuřený Allegri dal v pozápasovém rozhovoru jasně najevo, co si o červené kartě myslí. "Udělal (Kean) chybu, dostane velkou pokutu. Když hrajete fotbal v týmu, každý má zodpovědnost. V tuto chvíli není myslitelné dělat chyby. To, co se stalo se v historii světového fotbalu ještě nestalo. Viděl jsem kluky v šatně, byli zklamaní, rozhořčení, někdo dokonce plakal. Kluci se hodně snažili, i když to tak zvenčí nevypadá. Cílem je skončit v první čtyřce," řekl 55letý trenér.

A dodal: "V tuto chvíli jsme druzí, takže jsme měli být na hranici postupu do Ligy mistrů. Musíme se na to dívat tímto způsobem, jinak, když se podíváme na aktuální pořadí, můžeme propadnout depresi."

V lednu bylo potvrzeno, že Juventusu bude po vyšetřování finančních nesrovnalostí odečteno 15 bodů. Prokurátor Serie A FIGC udělil turínskému klubu vysoký bodový odpočet poté, co byl shledán vinným z porušení pravidel o kapitálových příjmech. Na začátku sezony krátce po zahájení vyšetřování odstoupilo představenstvo klubu včetně prezidenta Andrey Agnelliho, viceprezidenta Pavla Nedvěda a generálního ředitele Maurizia Arrivabeneho.

Juve se v současné době nachází na osmém místě, 30 bodů za vedoucí Neapolí, která za celou sezónu prohrála pouze dva zápasy.

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články