Zpět na » Serie A » Isco si vybírá mezi nabídkami ze Serie A

Isco si vybírá mezi nabídkami ze Serie A

Isco si vybírá mezi nabídkami ze Serie A © bleacherreport.com - Francisco Román Alarcón Suárez

0

Líbilo se

04.01. - Iscova budoucnost je momentálně obestřena záhadou. Španělský hráč sice před vánočními svátky opustil Sevillu a stal se volným hráče, což přilákalo zájem mnoha klubů, od té doby se ale nic nestalo a Isco váhá nad nabídkami, které mu předložilo Lazio, Fiorentina, Verona a Salernitana.

Italské kluby se v posledních dnech vzácně shodly na jedné věci, je téměř nemožné dohodnout se s Iscem na podpisu smlouvy. Bývalý hráč Sevilly již odmítl několik velmi zajímavých nabídek, protože ho ze sportovního hlediska nepřesvědčily, a přestože má na stole další, i po startu jarní části sezóny zůstává bez angažmá.

Jedním z klubů, se kterými je španělský záložník nejvíce spojován, je Salernitana. Vedení jihoitalského klubu, jemuž dělá sportovního ředitele Morgan De Sanctis, bývalý hráč Sevilly, se snažilo objasnit složitou situaci okolo Isca. „Našlo se hned několik lidí, kteří se nám snažili Isca nabídnout k angažmá, ale nikdo z nich se ve finále nedostal ke konkrétnímu jednání a nabídce. To se bohužel ve fotbale stává.

Přestože Salernitana svůj boj o španělského záložníka považuje v podstatě za ukončený, Iscův seznam zájemců se netenčí. Do řady se postavilo Lazio, Fiorentina a Verona, přičemž nejostřejší lokty má zatím římský klub, který hledá případnou náhradu za Luise Alberta, jenž je na odchodu z týmu.

Podle španělského listu Estadio Deportivo ale bývalý hráč Sevilly a Realu Madrid v posledních týdnech odmítl hned několik nabídek s úmyslem najít si v kariéře výzvu, která ho bude naplňovat, přestože zdaleka není na své nejlepší úrovni.

Na tu mu měla pomoci se dostat Sevilly, do které přestoupil loni v létě po dlouhých průtazích. V klubu ale nevydržel ani půl roku a Isco tým opustil brzy poté, co v Seville skončil také Julen Lopetegui. V zimním přestupovém období se očekává stejný průběh jako v létě, tedy že bude Isco natahovat strunu téměř až k prasknutí a v novém angažmá podepíše kontrakt nejdříve na konci měsíce. Jak sám řekl, finance pro něj momentálně nejsou prioritou číslo jedna.

Andrea Suttnerová / sport.es

Nejnovější články