Zpět na » Serie A » Romelu Lukaku bude v Interu hostovat zřejmě i příští sezónu

Serie A - Romelu Lukaku bude v Interu hostovat zřejmě i příští sezónu

Romelu Lukaku bude v Interu hostovat zřejmě i příští sezónu © skysports.com - Probudí se Lukaku?

1

Líbilo se

21.10. - Pro Chelsea byl rekordní posilou, ale také rekordním krokem vedle. Romelu Lukaku na Stamford Bridge přicházel za velkých fanfár jako nová superstar a dlouholetá hvězda týmu. Už po jediné sezóně ale zamířil zpět na hostování do Interu Milán. A nyní se zdá, že by mohl belgický kanonýr v Itálii zůstat ještě o rok navíc.

Do Chelsea už Lukaku přišel jako zázrak z Anderlechtu v roce 2011. V prvním týmu ale šanci nedostal a tak zářil na hostování ve West Bromu a následně i Evertonu, kam přestoupil. Když v roce 2017 posílil Manchester United, čekaly se velké věci, ale nepřišly. Potenciál naplnil až vInteru. Za 2 sezóny vyhrál vytoužené Scudetto a dal 47 ligových branek. Chelsea ho po 10 letech přivedla zpět za 113 milionů eur. Dal ale jen 8 gólů v Premier League, byl zraněný a fanoušci ho začali nenávidět po jeho neopatrných rozhovorech. Nyní hostuje zpět v Interu.

Původně se mělo jednat jen o roční hostování. Nyní to ale vypadá, že na San Siru bude 29letý kanonýr hostovat ještě další rok a následně budou mít nerazzuri možnost jeho nákupu za předem smluvenou cenu. Oznámení této dohody ale údajně před Novým rokem nepřijde. Všechny 3 strany už ale jsou dohodnuté.

Zatím se mu ale úplně nedaří. V lize stihl pouze 3 zápasy a pak celkově 11 střetnutí vynechal kvůli svalovým zraněním. Nyní už má být Lukaku zpět a o víkendu by měl posbírat zahřívací minuty s Fiorentinou, aby mohl vlétnout v plné síle na Viktorii Plzeň.

David Suchý / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články