Zpět na » Serie A » Konec Inzaghiho éry? Inter Milán podlehl doma AS Řím

Konec Inzaghiho éry? Inter Milán podlehl doma AS Řím

Konec Inzaghiho éry? Inter Milán podlehl doma AS Řím © Ace Football - Simone Inzaghi zkusí navázat na Conteho odkaz

0

Líbilo se

01.10. - Inzaghiho tým se po reprezentační přestávce představil na domácím hřišti proti AS Řím, které se pod vedením ex José Mourinha a s Dybalou v základní sestavě chtělo vytáhnout a posunout se výše v tabulce Serie A. A povedlo se jim to natolik, že opět zesílily hlasy o tom, že by Inter Milán měl ukončit smlouvu trenéru Inzaghimu.

Skoro to vypadá, jako by se vše stavělo proti Simone Inzaghimu. Inter Milán tentokrát do zápasu naskočil v plné síle a se správným zápalem. Výborně napadal rozehrávku AS Řím, dokázal se prosadit, ale pak už to s týmem šlo z kopce. Další prohra, další velké zklamání, které trenér Inzaghi velmi těžce rozdýchával. „Je normální, že jsme zklamaní, je to naprosto nezasloužená porážka. Byl to náš nejlepší zápas sezóny a my odcházíme s výsledkem, který bolí a bodá. V utkání jsme ze všech odehraných trpěli nejméně, ale stejně jsme prohráli.

Pokrok oproti prohře s Udine byl jistě vidět, ale čtvrtá porážka z úvodních osmi kol jistě zanechá zjevný šrám. „Musíme udělat více, v tuto chvíli to prostě nestačí. Trefovali jsme tyče a břevna a náš brankář neměl vůbec žádnou práci. Jako trenér jsem od hráčů viděl skvělou odezvu, ale je škoda, že jsme před vlastními fanoušky neuspěli.“

Na otázky naznačující nejistou pozici u týmu odpověděl hlavní trenér stejně jako na poslední tiskové konferenci. „Já v ohrožení? My trenéři jsme v této pozici kolo co kolo, týden co týden. Musíme na sobě více zapracovat. Porážky nikdy nepřináší klid, ale já jsem dnes večer znovu viděl svůj starý Inter, ten který nám umožnil vyhrát dvě trofeje. Momentálně máme velké problémy ve středu pole, protože Asilani dlouho nehrál celý zápas a také musíme myslet na další utkání, protože Calhanoglu má málo odtrénováno. V utkání jsem nasadil Correu, abychom změnili rozestavení na 3-4-3, což nám vyhovovalo, v zápase jsme se trápili daleko méně, ale paradoxně jsme prohráli.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články