Zpět na » Serie A » Cristiano Ronaldo do Neapole? Pouhé spekulace, neměli jsme o něj zájem, přiznal ředitel italského klubu

Serie A - Cristiano Ronaldo do Neapole? Pouhé spekulace, neměli jsme o něj zájem, přiznal ředitel italského klubu

Cristiano Ronaldo do Neapole? Pouhé spekulace, neměli jsme o něj zájem, přiznal ředitel italského klubu © skysports.com - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

11.09. - Útočník Manchesteru United Cristiano Ronaldo byl po celé léto spojován hned s několika kluby, nejvýrazněji se ale spekulovalo o zájmu z Neapole. To však nyní vyvrátil ředitel italského klubu Cristiano Giuntoli, podle kterého nebyl Ronaldův příchod na pořadu dne.

Ronaldo měl poté, co se Manchesteru United v minulé sezóně nepodařilo kvalifikovat do Ligy mistrů, v úmyslu opustit během léta Old Trafford, k odchodu ale nakonec nedošlo a portugalská superstar místo toho v klubu upadla v nemilost.

Sedmatřicetiletý útočník byl spojen s několika evropskými velkokluby, zejména potom s londýnskou Chelsea, Bayernem Mnichov a Neapolí, která se zdánlivě jevila jako nejvážnější uchazeč o Ronaldův podpis.

To však nyní vyvrátil Giuntoli, který v rozhovoru pro deník Corriere dello Sport prozradil, že se jednalo pouze o spekulace a Neapol o Ronalda nikdy nejevila větší zájem.

„Během přestupového období předstíráme, že s každým jednáme a někdy to doopravdy děláme, chtěli jsme však investovat do mladého týmu,“ vysvětlil Giuntoli.

Neapol má ve svém kádru několik talentovaných mladíků, z nichž nejvýrazněji na sebe upozorňují útočník Victor Osimhen a gruzínské křídlo Kviča Kvaratšelija, kteří se objevili v sestavě i při středeční drtivé výhře italského klubu 4:1 nad Liverpoolem.

Ronaldo se naopak tento týden poprvé od svého angažmá ve Sportingu Lisabon objevil pouze v zápase Evropské ligy, jeho Manchester United přesto doma nečekaně podlehl Realu Sociedad 1:0.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články