Zpět na » Serie A » Inter Milán rozvázal smlouvu s Alexisem Sánchezem. Kam má bývalá hvězda Arsenalu a United namířeno?

Inter Milán rozvázal smlouvu s Alexisem Sánchezem. Kam má bývalá hvězda Arsenalu a United namířeno?

Inter Milán rozvázal smlouvu s Alexisem Sánchezem. Kam má bývalá hvězda Arsenalu a United namířeno? © sempreinter.com - Alexis Sánchéz

0

Líbilo se

01.08. - Bývalý útočník Manchesteru United nebo Arsenalu Alexis Sánchez se podle informací televizní stanice Sky Italy dohodl s Interem Milán na předčasném ukončení kontaktu. Třiatřicetiletý chilský reprezentant se tak stal volným hráčem a údajně již jedná o smlouvě s Olympique Marseille.

Podle Sky Italy dosáhl tým Serie A dohody se Sánchezem ohledně odstupného za zbytek jeho smlouvy, která měla hráči vypršet na San Siru až během příštího léta a bývalá hvězda Arsenalu si tak nyní může hledat nový klub.

Nyní již třiatřicetiletý útočník se k Interu Milán připojil v roce 2020 jako volný hráč po odchodu z Manchesteru United, po úspěšné sezóně strávené v italském klubu na hostování.

Nicméně z dlouhodobého hlediska se Sánchez v klubu výrazněji neprosadil a pod trenéry Antoniem Contem i Simonem Inzaghim plnil převážně roli náhradníka.

Chilský reprezentant nicméně oslavil s Interem v lednu zisk italského Superpoháru a posléze s klubem zvedl nad hlavu i trofeje pro vítěze Serie A a Coppa Italia.

Během léta však italský mistr přivedl zpět z Chelsea na hostování útočníka Romelua Lukakua a Sánchezův tučný plat se ukázal být kamenem úrazu při jednáních o příchodu dalších posil, jako je Paulo Dybala, jenž se nakonec upsal AS Řím.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články