Zpět na » Serie A » Paulo Dybala podepsal smlouvu s AS Řím

Serie A - Paulo Dybala podepsal smlouvu s AS Řím

Paulo Dybala podepsal smlouvu s AS Řím © radioradio.it - Dybala přestupuje do AS Řím

0

Líbilo se

18.07. - Po dlouhém čekání se osud argentinského útočníka rozhodla během několika málo hodin. Dybala, dlouho obletován Interem Milán, jehož první nabídku smlouvy ovšem odmítl, se nakonec rozhodl dále nečekat a přijal nabídku na 6 milionový roční plat do AS Řím.

Paulo Dybala, kterému na konci června po sedmi sezónách vypršel kontrakt v Juventusu, dlouho bez práce nezůstal. Na špičce pyramidy zájemců o služby argentinského reprezentanta se pravidelně střídal Inter a zahraniční zájemci, na chvíli se do pole position dostala i Neapol, asi nikdo ale nepočítal s tím, že by Dybala mohl podepsat smlouvu v Římě. A důvod byl jednoduchý, argentinský útočník od počátku tvrdil, že nebude zvažovat nabídky od klubů, které nehrají v Lize mistrů.

Rozhodující byla ale jistota základní sestavy, kterou mu AS Řím může poskytnout a zároveň nátlak ze strany Francesca Tottiho, který se netají tím, že Paula Dybalu obdivuje. Množství telefonátů nakonec vedlo k tomu, že se giallorossi rozhodli nabídnout argentinskému útočníkovi smlouvu s platem 6 milionů eur.

Zbývá dolatit poslední detaily, ale majitelé AS Řím, Friedkin, osobně odletěli do Turína, aby hráče doprovodili do Portugalska, kde se tým nyní připravuje. Tam s nadšením zprávu o příchodu Paula Dybaly přijal také trenér Mourinho. Po seznámení s prostředím bývalý hráč Juventusu zamířil na soukromou kliniku Albufeiře, kde absolvoval vstupní prohlídku. „Jsem velmi šťastný,“ byla první hráčova slova, který by v Římě měl převzít dres s číslem 10.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Konečne to ukončil aj keď mám pocit, že mu išlo iba o peniaze. V AS sa za tie prachy bude musieť obracať, žiadne maniere primadony, inak sa s ním Mourinho nebude srať.

Princ z Paríža
Nejnovější články