Zpět na » Serie A » Překvapivá posila Juve: Angel Di Maria

Serie A - Překvapivá posila Juve: Angel Di Maria

Překvapivá posila Juve: Angel Di Maria © tportal.com - Záložník PSG, Angel Di Maria, zvažuje nabídku Juve

0

Líbilo se

17.05. - Juventus fanouškům přichystal překvapivou posilu, do vznikající mladé zálohy chtějí bianconeri vklínit také zkušeného matadora, kterým by měl být argentinský čtyřiatřicetiletý argentinský záložník, Angel Di Maria.

Před necelými dvěma týdny se zástupci Juventusu v tajnosti setkali s agenty záložníka PSG, Angelem Di Mariou, a nabídli hráči možnost pokračování jeho fotbalové kariéry v italské Serii A. Jednání vedená Federico Cherubinim by mohla být rozhodující, protože podle italského tisku se argentinský reprezentant rozhoduje mezi dvěma variantami smlouvy a oficiální představení nové posily by mohlo přijít v řádu dní.

Trenér Juventusu, Max Allegri, by zkušeného hráče do záložní řady uvítal, a přestože je Di Maríovi již 34 let, bianconeri by jeho angažmá rádi potvrdili. Argentinský záložník dostal od Staré dámy na výběr mezi dvouletou smlouvou s ročním platem 7 milionů eur + bonusy nebo jednoročním kontraktem s platem přibližně 8 milionů eur a možnou opcí na další rok.

Bianconeri by se Di Maria hodil na výbornou do zamýšleného taktického rozestavení 4-3-3, se kterým Allegri počítá v příští sezóně jako se základním modulem. Nyní zbývá už jen do sestavy doplnit jednotlivé dílky.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články