Zpět na » Serie A » Neapol sleduje Hložka s Barákem

Serie A - Neapol sleduje Hložka s Barákem

Neapol sleduje Hložka s Barákem © sparta.cz - Adam Hložek

0

Líbilo se

09.05. - Jihoitalští sportovní komentátoři si všimnuli, že třetí tým italské Serie A krouží kolem českých reprezentantů. Existuje tak možnost, že by se v příští sezóně mohli Adam Hložek a Antonín Barák potkat v Neapoli.

Záložník Verony, Antonín Barák, už si dobré jméno v italské lize udělal. V Serii A působí od sezóny 2017/2018 a zatímco v dresu Udinese to bylo spíše střídavě oblačno, ve Věroně reprezentační záložník rozkvetl. V sezóně 2021/22 má na svém kontě zatím 11 branek a tři asistence, které z něj dělají jednoho z nejlepších středopolařů italské ligy.

Faktorem, který by mohl velice ovlivnit rozhodování Antonína Baráka je fakt, že Verona si v příští sezóně i přes sympatické výkony evropské poháry nezahraje. Oproti tomu Neapol bude chtít své soupeře v Lize mistrů potrápit a tak již v předstihu sestavuje nový tým. „Neapol má přesně naplánovanou strategii, které se chce držet. Do týmu už přišel Kvaratdkhelia a Olivera a pokud by měl odejít jeden z dvojice Fabian Ruiz - Zielinski, pak je přáním trenéra Spalettiho, aby Neapol posílil Antonín Barák. Skauti Neapole ho sledují už dlouho a klub pracuje na plné obrátky ve snaze přivést ho k týmu,“ popsal aktuální snahy Neapol Valter De Maggio, sportovní reportér oficiálního klubového rádia.

Pochopitelně jsou týmy v pohybu a trh se mění. Pokud by z klubu odešli další hráči, pak je budeme podle okolností nahrazovat. Sportovní ředitel dostal jasné dispozice o tom, jak zaplnit prázdná místa v týmu a ví, jak by měla budoucí sestava vypadat. Další příchody do Neapole jsou závislé na předchozích odchodech hráčů, ale jedním z nových jmen, o které se klub zajímá je Adam Hložek, útočník pražské Sparty,“ pokračoval De Maggio.

Překážkou, která zatím stojí v cestě konkrétnějšímu jednání je přestupní částka ve výši 20 milionů eur, která se italskému týmu zdá zbytečně nadhodnocená s ohledem na to, že je Hložkovi teprve devatenáct let.

Andrea Suttnerová / arenanapoli.it, calcionapoli.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články