Zpět na » Serie A » Ronaldo na sociálních sítích popřel spekulace o návratu do Realu

Serie A - Ronaldo na sociálních sítích popřel spekulace o návratu do Realu

Ronaldo na sociálních sítích popřel spekulace o návratu do Realu © Sky Sports - Cristiano Ronaldo se minimálně dle svých slov nikam nechystá

1

Líbilo se

18.08. - Snad ani neuběhlo léto, aby hvězdný Cristiano Ronaldo nebyl spojován s přestupem do jiného velkoklubu. Právě probíhající přestupní okno rozhodně není výjimkou, v médiích po celém světě se dokonce objevily zprávy o možnosti přesunu na vícero adres. Tyto novinářské hříčky však nyní Portugalec prostřednictvím svých sociálních sítích popřel.

V Juventusu má platnou smlouvu do 30. června 2022, některé zdroje nicméně mluvily o tom, že mimo jiné kvůli nezářnému čtvrtému ligovému místu z minulé sezóny se schyluje k odchodu již o rok dříve. Postupně se skloňovalo rovnou několik těžkých vah evropské kopané.

Zmiňoval se zájem obou prvoligových mužstev z Manchesteru, tedy United i City, či Paris Saint-Germain, kde by se rýsovala senzační spolupráce s Lionelem Messim. Nejvíce sledovaná ale byla spekulace pořadu El Chiringuito, který hovořil o blížícím se návratu do Realu Madrid.

Tuto fámu brzy popřel trenér Carlo Ancelotti, podle něhož zpětné angažování CR7 nikdy ani nepřipadlo v úvahu, a posléze se skrz Instagram přidal také sám fotbalista. „Všichni, kdo mě znají, ví, jak jsem soustředěný na svou práci. Vzhledem k tomu, co všechno bylo v poslední době napsáno a řečeno, musím ujasnit svou pozici."

Můj příběh v Realu Madrid už je dokončen. Byl zaznamenán. Ve slovech i číslech, trofejích i titulech, rekordech i novinových titulcích. Musím se nahlas vyjádřit, abych jasně řekl, že nemůžu lidem dovolit hrát si s mým jménem," zněl ústřižek z rozsáhlejší zprávy 36letého forvarda.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články