Zpět na » Serie A » Cristiano Ronaldo měl požádat Juventus o to, aby nemusel nastoupit v Udine. Blíží se jeho odchod?

Serie A - Cristiano Ronaldo měl požádat Juventus o to, aby nemusel nastoupit v Udine. Blíží se jeho odchod?

Cristiano Ronaldo měl požádat Juventus o to, aby nemusel nastoupit v Udine. Blíží se jeho odchod? © skysports.com, fotbalportal.cz - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

22.08. - Možná se schyluje k další přestupové bombě tohoto léta. Cristiano Ronaldo totiž požádal vedení Juventusu o to, aby nemusel nastoupit do nedělního utkání na půdě Udinese, kde Bianconeri nakonec jen remizovali 2:2. Ronaldo šel do hry v 60. minutě. Podle všeho chce portugalská superstar italský klub opustit. Zatím mu ale žádný klub neposlal oficiální nabídku.

Cristiano Ronaldo začal zápas na půdě Udinese pouze na lavičce náhradníků. To bylo poměrně zvláštní. Podle všeho požádal vedení Juventusu, aby do utkání nemusel nastoupit. Nakonec se dostal na trávník v 60. minutě, kdy Juventus vedl 1:2.

Domácí však vyrovnali na 2:2. V 94. minutě dokonce Cristiano Ronaldo skóroval, ale jeho branka nebyla pro ofsajd uznána. Proto Juventus v Udine jen remizoval 2:2.

Šestatřicetiletý Portugalec je spojován s Realem Madrid, Paris Saint-Germain i Manchesterem City. S Juventusem má smlouvu ještě na jeden rok. Stará dáma tak riskuje, že příští rok bude moci Cristiano Ronaldo odejít zdarma. Nevypadá to na prodloužení smlouvy.

Ronaldo je otevřen přestupu jinam. Jenomže žádný klub mu dosud nepředložil nabídku. On sám zatím vedení klubu oficiálně neoznámil, že chce odejít.

Více by k tomu měl velmi brzy sdělit Pavel Nedvěd, místopředseda Juventusu. Pokud by Ronalda chtěl někdo koupit, musel by platit jeho smlouvu, která činí 28 miliónů eur.

Nicméně Max Allegri před víkendem řekl, že Cristiano Ronaldo nemá v úmyslu odejít.

„Nikdy nechtěl odejít. Řekl mi, že zůstává a že bude s námi v Udine.“

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články