Zpět na » Liga mistrů » Kevin De Bruyne má po Rüdigerově „stromu“ zlomený nos i spodinu očnice. Přijde o EURO?

Liga mistrů - Kevin De Bruyne má po Rüdigerově „stromu“ zlomený nos i spodinu očnice. Přijde o EURO?

Kevin De Bruyne má po Rüdigerově „stromu“ zlomený nos i spodinu očnice. Přijde o EURO? © skysports.com, fotbalportal.cz - Zraněný Kevin De Bruyne

2

Líbilo se

30.05. - VIDEO Nebyl to hezký pohled. Hřiště opouštěl za pomoci ostatních otřesený a v slzách. Bylo jasné, že po hodině hry pro něj finále Ligy mistrů skončilo a svým spoluhráčům už nepomůže. Kevin De Bruyne totiž dostal v 57. minutě klasický „strom“ od Antonia Rüdigera, který za něj viděl žlutou kartu. Důsledek? Zlomenina v oblasti nosu i spodiny očnice.

Klubová sezóna sice skončila, jenomže už za necelé dva týdny startuje odložené EURO 2020. Celá Belgie se teď modlí, aby se mohl Kevin De Bruyne účastnit.

Problém přišel v sobotním finále Ligy mistrů proti Chelsea. Ofenzivní záložník Manchesteru City v 57. minutě narazil do Antonia Rüdigera, který mu postavil klasický „strom“. Po tomto zákroku byl velmi otřesen a musel střídat.

Po návštěvě nemocnice, kterou absolvoval v neděli ráno, je jasné, jak to s ním nyní vypadá.

„Ahoj, lidi. Právě jsem se vrátil z nemocnice. Moje diagnóza zní: akutní zlomenina nosu a také zlomenina levé spodiny očnice. Teď se cítím v pořádku. Ze včerejška jsme samozřejmě zklamaný, ale vrátíme se,“ uvedl Kevin De Bruyne na svém twitterovém účtu.

Nyní bude belgický reprezentant doufat, že se stihne plně zotavit do začátku EURO 2020, které začíná pro Belgii 12. června utkáním proti Rusku.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Miras - 30.05. Odpovědět

Bylo mi ho hodně líto, vypadalo to fakt špatně.

Miras
Cornero - 01.06. Odpovědět

na druhou stranu naběhl si do něj víceméně sám. To moc nechápu od hráče s takovým přehledem

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články