Zpět na » Serie A » O snajpra Fiorentiny je po Evropě zájem. Může si vybírat z několika velkoklubů

Serie A - O snajpra Fiorentiny je po Evropě zájem. Může si vybírat z několika velkoklubů

O snajpra Fiorentiny je po Evropě zájem. Může si vybírat z několika velkoklubů © 90min.com - Kam zamíří Dušan Vlahović?

0

Líbilo se

31.03. - Dušana Vlahoviće lze bez ostychu označit za jednu z komet probíhající sezóny Serie A. Srbský útočník ve službách jinak ne dvakrát přesvědčivé Fiorentiny v aktuálním ročníku drží svůj tým nad sestupovou zónou, příliš dlouho by se však v Toskánsku už zdržet nemusel. Před kanceláří jeho zastupující agentury se totiž stihlo seřadit několik movitých kupců, mezi nimiž nedávno přibyl například londýnský Arsenal.

K Fialkám přestoupil dnes 21letý forvard před třemi roky z Partizanu Bělehrad za necelé 2 milióny euro. Úvodní měsíce v klubu strávil oťukáváním s mládežnickými výběry, poté ale bez větších problémů přesedlal na seniorskou kopanou. Své loňské maximum - 6 gólů v Serii A - letos již nyní vylepšil. Zatím nasázel jen na ligové scéně 12 branek.

Podobné cifry pochopitelně pozornost vždy přilákají, navíc v takticky a defenzivně vyspělé italské lize. Vůči 190 centimetrů vysokému borci údajně projevili sympatie takoví giganti jako AC Milán, AS Řím, Red Bull Lipsko nebo Atlético Madrid.

V posledních dnech se začal skloňovat také Arsenal, který se kolem leváka Vlahoviće ochomýtal ještě v časech, kdy hrál za Partizan. Vesměs přijatelná cenovka je přitom nastavená na 40 miliónech euro.

Mějme však na paměti, že v Itálii, podobně jako například Anglii, nejdou novinové ani internetové články pro ledasjakou přestupovou spekulaci daleko. Můžeme to tedy považovat spíše za orientační informace než potvrzené zákulisní novinky.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, calciomercato.com, tuttomercatoweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články